AAA
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie dla par z Sulejówka
Niedziela, 04 lutego 2018r. (godz. 12:01)

30 stycznia 2018 roku w Urzędzie Miasta Sulejówek przy ul. Dworcowej 55 odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczone zostały pary małżeńskie, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medale 6 parom w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa.

fot. Urząd Miasta Sulejówek

Odznaczeni zostali Państwo:

Urszula i Andrzej Bonisławscy - 50 rocznica ślubu


Jadwiga i Edmund Janke - 50 rocznica ślubu (nieobecni na uroczystości)

Elżbieta i Jan Królikowscy - 50 rocznica ślubu

Maria i Włodzimierz Sałygowie - 50 rocznica ślubu

Zofia i Feliks Smolakowie - 51 rocznica ślubu

Elżbieta i Stanisław Wójcikowie - 50 rocznica ślubu

Regina i Adam Zaczkowscy - 50 rocznica ślubu

Wiele ciepłych słów skierował do Jubilatów Burmistrz Arkadiusz Śliwa. Podziękował Jubilatom za wspólnie przeżyte lata, za trud w wychowaniu dzieci, za pracę na rzecz rodziny i bliskich. Pogratulował pięknego jubileuszu oraz życzył wszystkim parom, aby mogli świętować następne, jeszcze bardziej dostojne jubileusze. Nie zabrakło również życzeń, by kolejne lata mijały w zdrowiu, radości i harmonii.

Na twarzach jubilatów malowało się wzruszenie, kiedy odbierali z rąk Burmistrza medale, pamiątkowe dyplomy i bukiety kwiatów. Dopełnieniem uroczystości były piosenki wykonane przez zespół "Młodzieżówka z Sulejówka". Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem, symboliczną lampką szampana i słodkim poczęstunkiem. W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli ich najbliżsi.

Wszystkim Jubilatom składamy raz jeszcze najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia, optymizmu i radości w kolejnych latach, aby upływały one nadal we wzajemnej życzliwości i miłości.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

Dołącz do nas na Facebooku!

Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego