Reklama
Zaproszenie na Świąteczny Koncert "Kolędy na poduchach"
Czwartek, 18 grudnia 2014r. (godz. 09:15)
Zapraszamy na Świąteczny Koncert "Kolędy na poduchach", który odbędzie się w Parafii NMP Matki Kościoła w Sulejówku przy ulicy Żeromskiego 18 w dniu 20 grudnia (sobota) o godz. 16.00.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1125 razy)
Święty Mikołaj w Sulejówku
Święty Mikołaj w Sulejówku
Środa, 17 grudnia 2014r. (godz. 18:13)
Mikołaj nie zawiódł najmłodszych mieszkańców Sulejówka. W niedzielę 14 grudnia przybył do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej ku uciesze dzieci, które zapewniały, że były grzeczne przez cały rok. Nieprzypadkowo postać Mikołaja wielu osobom wydała się znajoma. Organizatorami mikołajkowej zabawy był Burmistrz Arkadiusz Śliwa oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Tadeusz Hankiewicz.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1800 razy)
15-lecie Młodzieżowej Orkiestry Dętej AKORD Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku
15-lecie Młodzieżowej Orkiestry Dętej AKORD Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulejówku
Środa, 17 grudnia 2014r. (godz. 10:26)
W sobotę 13 grudnia odbył się wyjątkowy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej AKORD, która powstała w 1999 r. Jej Kapelmistrzem nieprzerwanie od 15 lat jest Edward Myśliwczyk, który wspiera ją całym swoim sercem i doświadczeniem. W Jubileuszu wzięli udział licznie zaproszeni goście, byli wśród nich: Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa, Przewodniczący Rady Miasta Daniel Dąbrowski i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Tadeusz Hankiewicz. Koncert z wdziękiem i gracją poprowadziła Anna Rogala, nie szczędząc humorystycznych opowiadań z życia orkiestry.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2712 razy)
6 grudnia uroczyście otwarto Miejskie Przedszkola nr 2 w Sulejówku (etap I)
Piątek, 12 grudnia 2014r. (godz. 08:32)
6 grudnia 2014 r. uroczyście otwarto Miejskie Przedszkola nr 2 w Sulejówku (etap I). Przecięcia wstęgi dokonali reprezentanci przedszkolaków wspólnie z Burmistrzem - Arkadiuszem Śliwą i Przewodniczącym Rady - Danielem Dąbrowskim, asystowała im Dyrektor Przedszkola - Ewa Dybowska. Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie - ks. Antonii Czajkowski poświęcił pomieszczenia przedszkolne. Przenosiny do nowoczesnego, przestronnego budynku rozpoczną się już 19 stycznia br., a od lutego ruszy dodatkowa grupa 3 - latków - "Motyle".
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1894 razy)
147 ROCZNICA URODZIN MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Wtorek, 09 grudnia 2014r. (godz. 09:45)
5 grudnia Burmistrz - Arkadiusz Śliwa, Przewodniczący Rady Miasta - Daniel Dąbrowski oraz Sekretarz - Hanna Stefaniuk i Radna Małgorzata Lubecka złożyli wieniec w barwach narodowych pod pomnikiem Marszałka i zapalili znicz - symbol wdzięcznej pamięci Mieszkańców Sulejówka o twórcy Niepodległej.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1964 razy)
5 grudnia 147 urodziny Marszałka
Czwartek, 04 grudnia 2014r. (godz. 10:25)
Z okazji 147 urodzin Marszałka Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza wszystkich mieszkańców i uczniów szkół z terenu miasta do wspólnego złożenia kwiatów w dniu 5 grudnia (piątek) o godzinie 10.00 pod pomnikiem "Lekcja Historii" przedstawiającym Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego z córkami Wandą i Jadwigą.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1169 razy)
Projekcja filmu "Polacy"
Czwartek, 04 grudnia 2014r. (godz. 08:36)
Miejski Dom Kultury oraz Klub Gazety Polskiej w Sulejówku zapraszają na projekcje filmu "POLACY" oraz spotkanie z reżyserką filmu Panią Marią Dłużewską. Gościem specjalnym będzie Pani Ewa Kochanowska.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 893 razy)
Kino z portalem WirtualnySulejowek.pl
Zgarnij dwa Vouchery do Kino-Teatr Kultura!
Wtorek, 25 listopada 2014r. (godz. 08:58)
Dziś startujemy z pierwszym naszym konkursem :) Do wygrania są dwa Vouchery (na dowolny film w Kino - Teatr Kurtyna w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1601 razy)
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Sulejówku
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Sulejówku
Czwartek, 13 listopada 2014r. (godz. 22:52)
11 listopada 2014 r. obchodziliśmy 96. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość tę, w tym roku świętowaliśmy przed Kopcem Współtwórców Niepodległej już po raz dwudziesty siódmy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2563 razy)
Uroczyste otwarcie placu zabaw przy ulicy Tramwajowej w Sulejówku Miłośnie
Uroczyste otwarcie placu zabaw przy ulicy Tramwajowej w Sulejówku Miłośnie
Wtorek, 11 listopada 2014r. (godz. 23:05)
W miniony piątek, 7 listopada br. nastąpiło uroczyste otwarcie placu zabaw przy ulicy Tramwajowej w Sulejówku Miłośnie. Wraz z Arkadiuszem Śliwą - Burmistrzem Miasta, symboliczną wstęgę przecięły maluchy, które zgłosiły się do pomocy spośród licznie zgromadzonych na terenie obiektu dzieci.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2068 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego