97 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości
Czwartek, 05 listopada 2015r. (godz. 23:09)
Z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 11 listopada 2015 r. Miasto Sulejówek organizuje uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1269 razy)
I Jarmark Bożonarodzeniowy Sulejówek 2015!
I Jarmark Bożonarodzeniowy Sulejówek 2015!
Wtorek, 03 listopada 2015r. (godz. 14:07)
Po raz pierwszy w Sulejówku w dn. 20 grudnia zorganizowany zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy. Zapraszamy wytwórców regionalnych wyrobów i przedmiotów użytkowych oraz artystycznych i naturalnych produktów spożywczych, a także sprzedawców asortymentu o charakterze świątecznym!
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2113 razy)
Instagram i Józef Piłsudski. Co na to Marszałek? Nowa wystawa na Krakowskim Przedmieściu
Poniedziałek, 02 listopada 2015r. (godz. 15:11)
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku serdecznie zaprasza 6 listopada 2015 r. na otwarcie wystawy plenerowej Co na to Marszałek? Jest ona zwieńczeniem akcji Co na to Marszałek?, przeprowadzonej na Instagramie w 80. rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego. Wystawa stanie w reprezentacyjnej lokalizacji, na Krakowskim Przedmieściu 64, przy Domu Polonii. Będzie można ją oglądać do 6 grudnia b.r.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 873 razy)
Cmentarz
Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze na cmentarzach w Sulejówku odbywać się będą o godz: …
Sobota, 31 października 2015r. (godz. 11:05)
Podczas Uroczystości Wszystkich Świętych tradycyjnie wybierzemy się na cmentarze, by złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobach naszych bliskich. Zanim to nastąpi oto kilka informacji o najbliższych rdzennym mieszkańcom nekropoliach.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1464 razy)
Spektakl Centrum Artystycznego SCENA -
Spektakl Centrum Artystycznego SCENA - "Nie bój się chodzenia po morzu"
Niebiańska Scena
Poniedziałek, 19 października 2015r. (godz. 01:15)
Wczoraj tuż po godzinie 19:00 w Kościele p.w. Maryi Matki Kościoła odbył się "niebiański spektakl" pn. "Nie bój się chodzenia po morzu" w wykonaniu instruktorów, wokalistów, Teatru Muzycznego Scena oraz Teatru Chmur z Centrum Artystycznego SCENA! Widowisko inspirowane było poezją papieża Jana Pawła II. Honorowy patronat nad widowiskiem objął Burmistrz Miasta Sulejówek pan Arkadiusz Śliwa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1298 razy)
Dzień Edukacji Narodowej w Sulejówku
Dzień Edukacji Narodowej w Sulejówku
Sobota, 17 października 2015r. (godz. 19:34)
We wtorek 13 października w Zespole Szkół Nr 1 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W obchodach wzięli udział: prof. Krystyna Pawłowicz - Poseł na Sejm RP, Teresa Wargocka - Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Hanna Stefaniuk - Sekretarz Miasta Sulejówek, Daniel Dąbrowski - Przewodniczący Rady Miasta Sulejówek, Małgorzata Lubecka - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, Radni: Zenon Dąbrowski, Adam Lesiński, Aleksandra Szymulewicz, a także Stanisław Mejszutowicz - Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Mińsku Mazowieckim, Danuta Kubacka - Przedstawiciel NSZZ "Solidarność", dyrektorzy i nauczyciele publicznych i niepublicznych placówek oświatowych działających na terenie Miasta Sulejówek, nauczyciele emeryci, przedstawiciele miejskich jednostek organizacyjnych.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2009 razy)
Zapraszamy na widowisko
Zapraszamy na widowisko "Nie bój się chodzenia po morzu"
Widowisko inspirowane poezją papieża Jana Pawła II
Czwartek, 15 października 2015r. (godz. 22:55)
W najbliższą niedzielę (18 października) zapraszamy mieszkańców Sulejówka na wyjątkowe widowisko pn. "Nie bój się chodzenia po morzu" w wykonaniu instruktorów, wokalistów, Teatru Muzycznego Scena oraz Teatru Chmur z Centrum Artystycznego SCENA!
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 816 razy)
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe
Poniedziałek, 12 października 2015r. (godz. 21:33)
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe pod hasłem "Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu".
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 949 razy)
Pola Nadziei w Sulejówku
Pola Nadziei w Sulejówku
Środa, 07 października 2015r. (godz. 18:08)
30 września ks. Andrzej Dziedziul i ks. Paweł Śmierzchalski z Ośrodka Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej w Warszawie prowadzonego przez Zgromadzenie Księży Marianów wspólnie z Burmistrzem Sulejówka Arkadiuszem Śliwą, Sekretarzem Hanną Stefaniuk, Radną Małgorzatą Lubecką i pracownikami urzędu posadzili cebulki żonkili.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 963 razy)
Obchody Międzynarodowego Dnia Seniora w Sulejówku
Obchody Międzynarodowego Dnia Seniora w Sulejówku
Środa, 07 października 2015r. (godz. 08:21)
29 września w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przygotowano słodki poczęstunek i program muzyczny dla Seniorów z okazji ich święta.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1441 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego