Złożyli kwiaty przy Kopcu Współtwórców Niepodległej i Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego
Złożyli kwiaty przy Kopcu Współtwórców Niepodległej i Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego
Czwartek, 18 czerwca 2015r. (godz. 21:49)
13 czerwca 2015 r., w rocznicę przekazania przez żołnierzy Wojska Polskiego - ukochanemu Wodzowi Naczelnemu Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu Dworku Milusin w Sulejówku, mieszkańcy obchodzili święto miasta.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1565 razy)
Zostań liderem Szlachetnej Paczki!
Rejon Wesoła i Sulejówek czeka na swojego bohatera
Wtorek, 09 czerwca 2015r. (godz. 16:36)
Lubisz wyzwania, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i chcesz się rozwijać? Dołącz do Drużyny Szlachetnej Paczki i zostań liderem! Rejon Wesoła i Sulejówek czeka na swojego bohatera.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1479 razy)
Boże Ciało - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Dziś Boże Ciało - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Czwartek, 04 czerwca 2015r. (godz. 09:23)
Dziś w koście obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa która w polskiej tradycji nazywana jest Boże Ciało. Jest to uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu, święto nakazane.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1367 razy)
Odlotowy Dzień Dziecka w OSP Sulejówek
Odlotowy Dzień Dziecka w OSP Sulejówek
Wtorek, 02 czerwca 2015r. (godz. 08:53)
To był trzeci piknik minionego weekendu więc organizatorzy zakładali że dużych tłumów nie będzie. W końcu dzień wcześniej odbył się festyn na stadionie miejskim a na dodatek tuż przed ich piknikiem zakończył się XXV Festyn Szkolny przy SP 3 którego główną atrakcją był czołg PT-91 Twardy. Czy coś mogło się równać z atrakcją jaką był czołg? Okazuje się że mogło.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1483 razy)
Odwiedzili miński szpital
Poniedziałek, 01 czerwca 2015r. (godz. 23:55)
Policjanci z mińskiej Komendy wspólnie z przedstawicielami władz powiatu i kierownictwa wydziału oświaty i promocji, postanowili zrobić niespodziankę maluchom z okazji Dnia Dziecka. Policyjno-samorządowa delegacja wybrała się na oddział dziecięcy mińskiego szpitala powiatowego, aby wręczyć małym pacjentom drobne upominki w postaci odblasków oraz innych gadżetów.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1295 razy)
Konkurs z okazji Dnia Dziecka :)
Poniedziałek, 01 czerwca 2015r. (godz. 11:23)
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla użytkowników portalu WirtualnySulejówek.pl konkurs :) Do wygrania są dwa Vouchery (1 ulgowy + 1 normalny) do Kino Teatr Kurtyna w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1275 razy)
Dzień Dziecka pełen atrakcji!
30 maja zapraszamy na wielki piknik z okazji Dnia Dziecka
Poniedziałek, 25 maja 2015r. (godz. 21:37)
W sobotę 30 maja zapraszamy na wielki piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim w Sulejówku przy ul. Krasińskiego 6, start imprezy zaplanowany został na godzinę 12:00.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1650 razy)
84 rocznica urodzin Mariana Jonkajtysa
84 rocznica urodzin Mariana Jonkajtysa
Poniedziałek, 25 maja 2015r. (godz. 21:28)
20 maja br. w 84 rocznicę urodzin Mariana Jonkajtysa kwiaty, pod kamieniem upamiętniającym tego niezwykłego artystę i Sybiraka, złożyli: żona - Rena Rolska, Burmistrz Miasta Sulejówek - Arkadiusz Śliwa, Sekretarz Miasta - Hanna Stefaniuk, Wiceprzewodniczący Rady Miasta - J. Czarnocki i radna - A. Szymulewicz oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 - Hanna Semeniuk, przedstawiciele organizacji kombatanckich i mieszkańcy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1627 razy)
Występ młodzieży z Podbrzezia na Wileńszczyźnie
Występ młodzieży z Podbrzezia na Wileńszczyźnie
Środa, 20 maja 2015r. (godz. 16:43)
W miniona sobotę (16 maja) o godz. 10.00 goście zebrani w Kino-Teatrze "Kurtyna", a wśród nich: Burmistrz Arkadiusz Śliwa, Przewodniczący Rady Miasta Daniel Dąbrowski, Sekretarz Hanna Stefaniuk, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Elżbieta Kałużyńska, Aleksandra Poźlewicz i Piotr Poźlewicz z Fundacji Wspierania Nauczania Języka Polskiego za Granicą "Na Obcej Ziemi" mieli niepowtarzalną okazję do obejrzenia występu szkolnej grupy teatralnej "Przyjacielele" z Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu na Wileńszczyźnie.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1858 razy)
Uczniowie z Podbrzezia na Wileńszczyźnie z wizytą w Urzędzie
Niedziela, 17 maja 2015r. (godz. 23:48)
13 maja Burmistrz Arkadiusz Śliwa i Sekretarz Hanna Stefaniuk spotkali się z grupą 14 uczniów i 3 opiekunów z Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu na Wileńszczyźnie. Uczniowie podzielili się pozytywnymi wrażeniami z pierwszych dni pobytu w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1466 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego