Już w środę Victoria Sulejówek zmierzy się z Legionovią II Legionowo
Wtorek, 20 października 2015r. (godz. 13:35)
Już w najbliższą środę, 21 października o godzinie 20:00, w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu warszawskim, Victoria Sulejówek stoczy na murawie bój o zwycięstwo z Legionovią II Legionowo.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 940 razy)
II Rajd Rowerowy na Orientację pn.
II Rajd Rowerowy na Orientację pn. "Na jesiennym szlaku"
Środa, 07 października 2015r. (godz. 22:52)
4 października w Sulejówku odbył się II Rajd Rowerowy na Orientację pn. "Na jesiennym szlaku". W samo południe 504 uczestników rajdu wyruszało ze stadionu miejskiego w Sulejówku. Trasa została wyznaczona za pomocą 37 punktów kontrolnych, które należało odnaleźć w terenie przy pomocy mapy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1302 razy)
Urząd Miasta Sulejówek
Stypendia sportowe
Środa, 07 października 2015r. (godz. 21:36)
Jak co roku, Burmistrz Miasta Sulejówek będzie przyznawał stypendia sportowe na podstawie Uchwały Rady Miasta Sulejówek Nr XXI/166/2012 (BIP).
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 811 razy)
Norbert Całka z Sulejówka srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w Szermierce!
Wtorek, 06 października 2015r. (godz. 22:15)
W dniach 15-27 września br. w Eger na Węgrzech nasz mieszkaniec Norbert Całka wraz z drużyną zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w szermierce na wózkach.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1045 razy)
II Rajd Rowerowy na Orientację pn. "Na jesiennym szlaku" już 4 października!
Czwartek, 01 października 2015r. (godz. 13:15)
Już ponad 500 osób zapisało się na II Rajd Rowerowy na Orientację pn. "Na jesiennym szlaku", który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 października.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1540 razy)
Remis A klasy z wiceliderem!
Remis w Radzyminie
Poniedziałek, 21 września 2015r. (godz. 21:03)
W sobotnie popołudnie nasz drugi zespół udał się na trudny wyjazd do Mazura Radzymin, wicelidera tabeli.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 824 razy)
Victoria Sulejówek pokonała UKS Łady 4:1
Niedziela, 20 września 2015r. (godz. 21:41)
W inaugurującym 8 kolejkę meczu IV ligi, przy licznej grupie kibiców, Victoria Sulejówek pokonała UKS Łady 4:1. Goście postawili w tym meczu na skomasowana obronę i wyprowadzanie nielicznych kontrataków. Po jednej z takich akcji w 23 minucie piłkarze z Ład wyszli na prowadzenie. Na szczęście jeszcze przed przerwą Victoria wyrównała. Bramkę zdobył strzałem sytuacyjnym sprzed pola karnego Rafał Goluch.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1029 razy)
Puchar Polski
Victoria Sulejówek pokonała Wicher Kobyłka 7:0
Niedziela, 20 września 2015r. (godz. 21:31)
W meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu drużyn warszawskich Victoria Sulejówek pokonała Wicher Kobyłka 7:0. Bramki strzelali: Allyson 2, Eibl, Niksa Arkadiusz, Cacko, Kostrzewa, Dźwigała.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1071 razy)
Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek
Poniedziałek, 25 maja 2015r. (godz. 21:16)
W sobotę 16 maja br. w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, odbyła się kolejna edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kategoriach: młodzików, juniorów, seniorów, kobiet oraz open. Zawody jak zawsze dostarczyły wiele emocji kibicom oraz samym startującym.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1735 razy)