Porażka Victorii Sulejówek w Szydłowcu
Niedziela, 21 września 2014r. (godz. 13:15)
W wyjazdowym meczu ligowym pierwsza drużyna Victorii Sulejówek uległa Szydłowiance Szydłowiec 0:3.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1251 razy)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Poniedziałek, 30 czerwca 2014r. (godz. 23:13)
W dniach 12-15 czerwca br. (piątek) w Oleśnicy (woj. Dolnośląskie) zawodniczka UKJ "AON Warszawa" Justyna Śliwa zdobyła brązowy medal. Justyna walczyła w kategorii wagowej do 70 kg. W drodze do medalu pokonała Julię Jaśkiewicz z Wybrzeża Gdańsk, Annę Nazaruk z Gryfa Słupsk, Oliwię Gawron z Akademii Judo Poznań i Aleksandrę Hofman z "Juvenii" Wrocław. Jest to pierwszy medal Mistrzostw Polski zdobyty przez Justynę.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1561 razy)
Koniec przygody z Pucharem
Czwartek, 22 maja 2014r. (godz. 23:45)
Na półfinale rozgrywek wojewódzkich zakończyła Victoria tegoroczną przygodę z Pucharem Polski. W środowym meczu ulegliśmy Sparcie Jazgarzew 0:3. Nasi rywale w finale zagrają z Ursusem Warszawa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 974 razy)
Puchar w piłce nożnej dla Sulejówka
Piątek, 25 kwietnia 2014r. (godz. 10:52)
W sobotę 13 kwietnia br. drużyna w składzie: Janusz Czarnocki - radny, Mariusz Jarzębski - pełnomocnik burmistrza ds. stadionu, Witold Kikolski - radny powiatowy, Paweł Owsianko - UM, Kamil Szlejzer - UM, Arkadiusz Śliwa - burmistrz, zdobyła I miejsce w piłce nożnej w XV Powiatowych Igrzyskach Samorządowych w Siennicy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1875 razy)
Jan Jackiewicz
Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w judo
Wtorek, 22 kwietnia 2014r. (godz. 23:19)
W sobotę 12 kwietnia br. startowała reprezentacja UKJ "AON Warszawa" na Mistrzostwach Polski juniorek i juniorów (do 21 lat) w judo. Klub reprezentował mieszkaniec Sulejówka w wadze do +100 Jan Jackiewicz (zeszłoroczny wicemistrz Polski). Janek Jackiewicz wygrał swoją kategorię wagową.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1412 razy)
Victoria II Sulejówek zremisowała z Advit Wiązowna
Czwartek, 10 kwietnia 2014r. (godz. 00:13)
W niedzielnym meczu o mistrzostwo A-klasy rezerwy Victorii zremisowały z Advitem Wiązowna 2:2. Obie bramki dla Victorii strzelił w pierwszej połowie spotkania Czarek Kostrzewa. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem w pierwszej połowie i jednym po przerwie.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1331 razy)
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek
Środa, 09 kwietnia 2014r. (godz. 23:28)
6 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Organizatorem turnieju był: Narodowy Sulejówek, Burmistrz Miasta Sulejówek oraz Liceum Ogólnokształcące w Sulejówku. Sponsorem nagród był Burmistrz Arkadiusz Śliwa oraz firma Barossa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1985 razy)
Victoria Sulejówek wygrała 3:0 z Drukarzem Warszawa
Sobota, 05 kwietnia 2014r. (godz. 23:55)
W dzisiejszym meczu Victoria Sulejówek pokonała przed własną publicznością Drukarz Warszawa 3:0. Pierwsza bramkę dla naszej drużyny strzelił w 43 minucie meczu Janek Dźwigała grający z numerem 14.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1840 razy)
MECZ O ŻYCIE - Impreza charytatywna dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka
Niedziela, 30 marca 2014r. (godz. 23:41)
W niedzielę 23 marca na Stadionie Miejskim w Sulejówku odbyła się impreza charytatywna, mająca na celu wsparcie zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową byłego wieloletniego zawodnika i trenera Victorii Sulejówek - Marka Jakóbczaka. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Arkadiusz Śliwa - burmistrz Sulejówka. W organizację imprezy zaangażowało się mnóstwo osób znających Marka od lat, oraz takich które wykazały się wielkim sercem.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1671 razy)
II Turniej Tenisa Stołowego w Sulejówku
Piątek, 21 marca 2014r. (godz. 00:12)
Narodowy Sulejówek zaprasza na II Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 10:00 w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1562 razy)