II Turniej Tenisa Stołowego w Sulejówku
II Turniej Tenisa Stołowego w Sulejówku
Piątek, 21 marca 2014r. (godz. 00:12)
Narodowy Sulejówek zaprasza na II Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 10:00 w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1624 razy)
MECZ O ŻYCIE - Impreza charytatywna dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka
Piątek, 21 marca 2014r. (godz. 00:01)
Już w niedzielę(23 marca) na stadionie w Sulejówku odbędzie się impreza charytatywną dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka byłego zawodnika i trenera Victorii Sulejówek, który występował też w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola, Petrochemia Płock, GKS Bełchatów, Śląsk Wrocław, Hapoel Bet Szean, RKS Radomsko, Jagiellonia Białystok, Okęcie Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, GKP Targówek.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1876 razy)
Nagrody i stypendia dla sportowców z Sulejówka
Czwartek, 06 marca 2014r. (godz. 23:18)
28 stycznia br. Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa wręczył nagrody młodym zawodnikom z naszego miasta osiągającym wysokie wyniki sportowe. Wyróżnieni sportowcy w wieku od 9 do 24 lat odnieśli sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych zdobywając tytuły mistrzów w sportach walki: judo, taekwondo, kickboxingu, sumo, a także w lekkoatletyce - w chodzie sportowym oraz szermierce na wózkach i sportowym tańcu towarzyskim.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1654 razy)
Krzysztof Łebkowski został najlepszym zawodnikiem Turnieju Tenisa Stołowego
Niedziela, 09 lutego 2014r. (godz. 23:57)
Dziś w Liceum Ogólnokształcącym im. Jgnacego Jana Paderewskiego w Sulejówku odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji o miano najlepszego zawodnika turnieju przystąpiły 34 osoby w wieku od 9 do 60 lat.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2230 razy)
Turniej tenisa stołowego w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku
Sobota, 08 lutego 2014r. (godz. 23:46)
Już w niedzielę (9 lutego) w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego kobiet i mężczyzn. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godzinę 11:00.

Organizatorami turnieju jest Narodowy Sulejówek oraz Liceum Ogólnokształcące w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1211 razy)
Arkadiusz Śliwa - Burmistrz Miasta Sulejówek
"Zielony szlak turystyczny w Sulejówku"
Sobota, 11 stycznia 2014r. (godz. 23:18)
19 grudnia 2013 r. miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą "Zielony szlak turystyczny w Sulejówku". Umowę podpisał Arkadiusz Śliwa - Burmistrz Miasta Sulejówek przy kontrasygnacie Anity Bielawskiej - Skarbnika Miasta.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2010 razy)
Młodzi Europejczycy z wizytą w Ratuszu
Niedziela, 29 grudnia 2013r. (godz. 20:24)
12 grudnia br. uczestnicy projektu Młodzi Europejczycy wobec zmian zachodzących w świecie pracy realizowanego w ramach Comeniusa przez Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku i szkoły z Francji, Niemiec, Portugali, Włoch, Rumuni oraz Grecji spotkali się z Burmistrzem Miasta Sulejówek - Arkadiuszem Śliwą. W spotkaniu w ratuszu uczestniczyli: Dyrektor Gimnazjum nr 2 - Bożeny Dec i szkolny koordynator projektu - Dorota Tarkowska (nauczyciel języka francuskiego) oraz 13 nauczycieli z i 29 uczniów z zagranicy. Projekt ma na celu przybliżenie uczniom zmian, jakie zaszły w strukturze ekonomicznej Europy i pomoc w wyborze przyszłego zawodu.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1298 razy)
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
Poniedziałek, 18 listopada 2013r. (godz. 20:45)
Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę (23 listopada) w Szkole Podstawowej Nr 2 w Sulejówku, ulica Okuniewska 10.00.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1345 razy)
I Warszawski Roller Cup z rekordem Guinnessa już 22 września
Sobota, 21 września 2013r. (godz. 23:39)
To będzie długo oczekiwane, prawdziwe święto miłośników jazdy na rolkach w Warszawie. W niedzielę, 22 września odbędzie się I Warszawski Maraton Roller Cup. Wielkie ściganie na rolkach wraca do Warszawy po długiej przerwie. Pierwsze zawody Roller Cup będą równocześnie finałem Długodystansowego Pucharu Polski 2013 w jeździe szybkiej na rolkach. W trakcie imprezy dojdzie również do próby pobicia rekordu Guinnessa w jeździe tyłem!
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1442 razy)
Złoto i srebro dla Sulejówka w Judo
Sobota, 21 września 2013r. (godz. 23:24)
W sobotę 7 września w Sochaczewie odbył się Puchar Polski w judo w grupie juniorek i juniorów. W zawodach uczestniczyli Justyna Śliwa i Jan Jackiewicz - mieszkańcy Sulejówka reprezentujący Uczniowski Klubu Judo "AON Warszawa" z Rembertowa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1588 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego