Turniej tenisa stołowego w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku
Sobota, 08 lutego 2014r. (godz. 23:46)
Już w niedzielę (9 lutego) w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku odbędzie się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego kobiet i mężczyzn. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godzinę 11:00.

Organizatorami turnieju jest Narodowy Sulejówek oraz Liceum Ogólnokształcące w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1126 razy)
Arkadiusz Śliwa - Burmistrz Miasta Sulejówek
"Zielony szlak turystyczny w Sulejówku"
Sobota, 11 stycznia 2014r. (godz. 23:18)
19 grudnia 2013 r. miało miejsce uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą "Zielony szlak turystyczny w Sulejówku". Umowę podpisał Arkadiusz Śliwa - Burmistrz Miasta Sulejówek przy kontrasygnacie Anity Bielawskiej - Skarbnika Miasta.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1849 razy)
Młodzi Europejczycy z wizytą w Ratuszu
Niedziela, 29 grudnia 2013r. (godz. 20:24)
12 grudnia br. uczestnicy projektu Młodzi Europejczycy wobec zmian zachodzących w świecie pracy realizowanego w ramach Comeniusa przez Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku i szkoły z Francji, Niemiec, Portugali, Włoch, Rumuni oraz Grecji spotkali się z Burmistrzem Miasta Sulejówek - Arkadiuszem Śliwą. W spotkaniu w ratuszu uczestniczyli: Dyrektor Gimnazjum nr 2 - Bożeny Dec i szkolny koordynator projektu - Dorota Tarkowska (nauczyciel języka francuskiego) oraz 13 nauczycieli z i 29 uczniów z zagranicy. Projekt ma na celu przybliżenie uczniom zmian, jakie zaszły w strukturze ekonomicznej Europy i pomoc w wyborze przyszłego zawodu.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1202 razy)
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
Poniedziałek, 18 listopada 2013r. (godz. 20:45)
Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę (23 listopada) w Szkole Podstawowej Nr 2 w Sulejówku, ulica Okuniewska 10.00.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1245 razy)
I Warszawski Roller Cup z rekordem Guinnessa już 22 września
Sobota, 21 września 2013r. (godz. 23:39)
To będzie długo oczekiwane, prawdziwe święto miłośników jazdy na rolkach w Warszawie. W niedzielę, 22 września odbędzie się I Warszawski Maraton Roller Cup. Wielkie ściganie na rolkach wraca do Warszawy po długiej przerwie. Pierwsze zawody Roller Cup będą równocześnie finałem Długodystansowego Pucharu Polski 2013 w jeździe szybkiej na rolkach. W trakcie imprezy dojdzie również do próby pobicia rekordu Guinnessa w jeździe tyłem!
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1325 razy)
Złoto i srebro dla Sulejówka w Judo
Sobota, 21 września 2013r. (godz. 23:24)
W sobotę 7 września w Sochaczewie odbył się Puchar Polski w judo w grupie juniorek i juniorów. W zawodach uczestniczyli Justyna Śliwa i Jan Jackiewicz - mieszkańcy Sulejówka reprezentujący Uczniowski Klubu Judo "AON Warszawa" z Rembertowa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1461 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego