Koniec przygody z Pucharem
Czwartek, 22 maja 2014r. (godz. 23:45)
Na półfinale rozgrywek wojewódzkich zakończyła Victoria tegoroczną przygodę z Pucharem Polski. W środowym meczu ulegliśmy Sparcie Jazgarzew 0:3. Nasi rywale w finale zagrają z Ursusem Warszawa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1042 razy)
Puchar w piłce nożnej dla Sulejówka
Piątek, 25 kwietnia 2014r. (godz. 10:52)
W sobotę 13 kwietnia br. drużyna w składzie: Janusz Czarnocki - radny, Mariusz Jarzębski - pełnomocnik burmistrza ds. stadionu, Witold Kikolski - radny powiatowy, Paweł Owsianko - UM, Kamil Szlejzer - UM, Arkadiusz Śliwa - burmistrz, zdobyła I miejsce w piłce nożnej w XV Powiatowych Igrzyskach Samorządowych w Siennicy.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2022 razy)
Jan Jackiewicz
Mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w judo
Wtorek, 22 kwietnia 2014r. (godz. 23:19)
W sobotę 12 kwietnia br. startowała reprezentacja UKJ "AON Warszawa" na Mistrzostwach Polski juniorek i juniorów (do 21 lat) w judo. Klub reprezentował mieszkaniec Sulejówka w wadze do +100 Jan Jackiewicz (zeszłoroczny wicemistrz Polski). Janek Jackiewicz wygrał swoją kategorię wagową.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1518 razy)
Victoria II Sulejówek zremisowała z Advit Wiązowna
Czwartek, 10 kwietnia 2014r. (godz. 00:13)
W niedzielnym meczu o mistrzostwo A-klasy rezerwy Victorii zremisowały z Advitem Wiązowna 2:2. Obie bramki dla Victorii strzelił w pierwszej połowie spotkania Czarek Kostrzewa. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem w pierwszej połowie i jednym po przerwie.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1421 razy)
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek
Środa, 09 kwietnia 2014r. (godz. 23:28)
6 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek. Organizatorem turnieju był: Narodowy Sulejówek, Burmistrz Miasta Sulejówek oraz Liceum Ogólnokształcące w Sulejówku. Sponsorem nagród był Burmistrz Arkadiusz Śliwa oraz firma Barossa.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 2118 razy)
Victoria Sulejówek wygrała 3:0 z Drukarzem Warszawa
Victoria Sulejówek wygrała 3:0 z Drukarzem Warszawa
Sobota, 05 kwietnia 2014r. (godz. 23:55)
W dzisiejszym meczu Victoria Sulejówek pokonała przed własną publicznością Drukarz Warszawa 3:0. Pierwsza bramkę dla naszej drużyny strzelił w 43 minucie meczu Janek Dźwigała grający z numerem 14.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1978 razy)
MECZ O ŻYCIE - Impreza charytatywna dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka
MECZ O ŻYCIE - Impreza charytatywna dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka
Niedziela, 30 marca 2014r. (godz. 23:41)
W niedzielę 23 marca na Stadionie Miejskim w Sulejówku odbyła się impreza charytatywna, mająca na celu wsparcie zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową byłego wieloletniego zawodnika i trenera Victorii Sulejówek - Marka Jakóbczaka. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Arkadiusz Śliwa - burmistrz Sulejówka. W organizację imprezy zaangażowało się mnóstwo osób znających Marka od lat, oraz takich które wykazały się wielkim sercem.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1787 razy)
II Turniej Tenisa Stołowego w Sulejówku
II Turniej Tenisa Stołowego w Sulejówku
Piątek, 21 marca 2014r. (godz. 00:12)
Narodowy Sulejówek zaprasza na II Turniej Tenisa Stołowego który odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 10:00 w Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1671 razy)
MECZ O ŻYCIE - Impreza charytatywna dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka
Piątek, 21 marca 2014r. (godz. 00:01)
Już w niedzielę(23 marca) na stadionie w Sulejówku odbędzie się impreza charytatywną dla zmagającego się z ciężką chorobą Marka Jakóbczaka byłego zawodnika i trenera Victorii Sulejówek, który występował też w takich klubach jak: Polonia Warszawa, Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola, Petrochemia Płock, GKS Bełchatów, Śląsk Wrocław, Hapoel Bet Szean, RKS Radomsko, Jagiellonia Białystok, Okęcie Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, GKP Targówek.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1931 razy)
Nagrody i stypendia dla sportowców z Sulejówka
Czwartek, 06 marca 2014r. (godz. 23:18)
28 stycznia br. Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa wręczył nagrody młodym zawodnikom z naszego miasta osiągającym wysokie wyniki sportowe. Wyróżnieni sportowcy w wieku od 9 do 24 lat odnieśli sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych zdobywając tytuły mistrzów w sportach walki: judo, taekwondo, kickboxingu, sumo, a także w lekkoatletyce - w chodzie sportowym oraz szermierce na wózkach i sportowym tańcu towarzyskim.
czytaj dalej »skomentuj na forum » (czytane 1708 razy)
Narodowy Sulejówek
Urząd Miasta Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego