niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleZatrzymano podejrzanych o uszkodzenie banera reklamowego

Zatrzymano podejrzanych o uszkodzenie banera reklamowego

Policjanci z Halinowa ustalili i namierzyli trzech 18-latków, podejrzanych o namalowanie niecenzuralnego rysunku na jednym z banerów reklamowych w Długiej Kościelnej. Zarzut umyślnego uszkodzenia mienia usłyszeli: Krzysztof M., Daniel W. i Bartosz K. Wszyscy są mieszkańcami gminy Halinów. Policjanci przypominają, że za umyślne uszkodzenie mienia, kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Na jednym z banerów reklamowych w Długiej Kościelnej, nieznani Policji sprawcy wymalowali niecenzuralny rysunek, niszcząc w ten sposób reklamę. Namierzeniem osób, które mogły mieć związek z tym aktem wandalizmu zajęli się policjanci z miejscowego Komisariatu.

Funkcjonariusze zdobyli informacje, wskazujące że rysunek mogli namalować trzej mieszkańcy gminy Halinów. Na policyjne przesłuchania trafiło trzech 18-latków: Krzysztof M., Daniel W. i Bartosz K.

Trójce mężczyzn przedstawiono zarzut umyślnego uszkodzenia mienia. Dwóch z nich dobrowolnie poddało się karze.

Policjanci przestrzegają młodzież przed niszczeniem zarówno prywatnej, jak i publicznej własności, przypominając, że kodeks karny za niszczenie i dewastację przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments