niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaSportTurniej o Puchar Premiera Donalda Tuska

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska

5 września 2013 r. Zespół Szkół nr 2 przy ul. Okuniewskiej 2 znów był gospodarzem inauguracji największego turnieju piłkarskiego w Polsce dla dziewcząt i chłopców – IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska (Fot: Urząd Miasta Sulejówek)

Imprezę rozpoczął występ zawodników Klubu Karate „Wesoła”. Piłkarz Mateusz Więcek zaprezentował swoje umiejętności w popisowej „żonglerce”. Wiceminister Sportu i Turystyki Tomasz Półgrabski zainaugurował sędziowskim gwizdkiem pierwszy mecz.

Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska (Fot: Urząd Miasta Sulejówek)

W otwarciu uczestniczyli także Burmistrz Sulejówka Arkadiusz Śliwa, Sekretarz Generalny Szkolnych Związków Sportowych Dariusz Abramuk i Dyrektor szkoły Anna Wasążnik.

10 drużyn z Sulejówka i okolic walczyło we wstępnych eliminacjach gminnych, które będą trwały do 18 września, o przejście do drugiego etapu – eliminacji na szczeblu wojewódzkim, (20-26 września). Finały wojewódzkie zaplanowano w terminie 30 września – 6 października.

Ostatnim etapem jest finał krajowy (9 – 12 października). Rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat i 12-13 lat.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments