środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaNa sygnaleZatrzymali mężczyznę który włamał się do domów na terenie Sulejówka

Zatrzymali mężczyznę który włamał się do domów na terenie Sulejówka

Policjantom z Sulejówka udało się ustalić mężczyznę, który na terenie miasta czterokrotnie włamał się do niezamieszkałych domów jednorodzinnych. Policjantom pomogło między innymi znalezione na miejscu przestępstwa wezwanie do stawiennictwa w zakładzie karnym zaadresowane do podejrzanego 36-letniego Marcina S. Mężczyzna po tym jak usłyszał zarzuty karne, przyznał się do popełnionego przestępstwa i poddał się karze.

W grudniu ubiegłego roku oraz styczniu br. w Sulejówku miały miejsce 4 włamania do domów jednorodzinnych. Złodziei interesowały głównie elementy metalowe, elektronarzędzia oraz inne przedmioty stanowiące wyposażenie domów.

Na miejscu jednego z przestępstw, policjanci odnaleźli wezwanie zaadresowane do 36-letniego Marcina S. mieszkańca województwa warmińsko mazurskiego. Policjanci podejrzewali, że to właśnie on może mieć związek z włamaniami.

Rozpoczęły się poszukiwania Marcina S. Mężczyzna jednak ukrył się, mając zapewne świadomość odbycia kary w zakładzie karnym. Miał jednak pecha, bo wpadł w Warszawie podczas kradzieży sklepowej na Pradze Południe.

Ostatecznie Marcin S. usłyszał zarzuty karne popełnienia czterech włamań do domów w Sulejówku. Mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments