środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościOdpowie za kradzież dwóch przewodów siłowych

Odpowie za kradzież dwóch przewodów siłowych

Czujność i natychmiastowa reakcja mieszkańców Dębego Wielkiego doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który kradł kable siłowe na prywatnej posesji przy ulicy Pedagogów. Policjanci powiadomieni w porę o wspomnianej sytuacji, kilkadziesiąt metrów od miejsca, w którym miała miejsce kradzież, zatrzymali 45-letniego Krzysztofa S. z województwa śląskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży, po czym przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

W rejonie ulicy Pedagogów w Dębem Wielkim pojawił się mężczyzna, który wynosił kable z prywatnej posesji. Mieszkańcy zaniepokojeni faktem pojawienia się podejrzanego mężczyzny, powiadomili policjantów z Komisariatu Policji w Halinowie.

Funkcjonariusze z zespołu patrolowo interwencyjnego wspólnie z Zastępcą Komendanta Komisariatu podkomisarzem Januszem Czerwińskim przyjechali w rejon, skąd pochodziło zgłoszenie.

W pewnej chwili zauważyli mężczyznę odpowiadającego opisowi, który przedstawili mieszkańcy. Po chwili był on już zatrzymany, a później osadzono go w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili, że łupem mężczyzny, którym był 45-letni Krzysztof S. w województwa śląskiego, padły dwa 20-metrowe przewody siłowe.

Krzysztof S., po tym jak usłyszał zarzut karny popełnienia kradzieży, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments