wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościJeden odpowie za "graffiti", a drugi za narkotyki!

Jeden odpowie za „graffiti”, a drugi za narkotyki!

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu w Sulejówku zatrzymali w pościgu 22-letniego Łukasza R. podejrzanego o uszkodzenie mienia kolejowego, poprzez malowanie „graffiti” na obudowie stacji transformatorowej. Do policyjnego aresztu trafił też znajomy „grafficiarza”, przy którym znaleziono działkę marihuany. Łukasz R. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, a 22-letni Rafał G. zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Obydwaj dobrowolnie poddali się karze.

Mundurowi z prewencji, którzy patrolowali ulicę Konopnicką, zobaczyli w pobliżu torów grupę młodzieży. Młodzi mężczyźni stali przy stacji transformatorowej. Mundurowi zwrócili uwagę, że niektóre jej elementy zostały pomalowane farbą.

Na widok radiowozu, jeden z mężczyzn rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany i doprowadzony do radiowozu. Policjanci zabezpieczyli przy nim farby w spray-u. Funkcjonariusze wylegitymowali i sprawdzili dodatkowo znajomych zatrzymanego. Przy jednym z nich znaleziono działkę marihuany.

Do policyjnego aresztu przewieziono podejrzanego o uszkodzenie mienia 22-letniego Łukasza R. z Warszawy i 22-letniego Rafała G. podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie obydwu mężczyznom zarzutów karnych. Łukasz R. usłyszał zarzut zniszczenia obudowy stacji transformatorowej poprzez zamalowywanie jej farbami, a Rafał G. zarzut nielegalnego posiadania marihuany.

Podejrzani przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments