środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościŚmierdzący problem w Biedronce!

Śmierdzący problem w Biedronce!

Klienci którzy odwiedzili dziś Biedronkę w Sulejówku Miłośnie przeżyli dosyć niemile zaskoczenie. Już po wejściu do budynku w którym mieści się sklep czuć było nieprzyjemny zapach który z każdym kolejnym krokiem był coraz wyraźniej wyczuwalny.

Informację o problemie z jakim zmaga się Biedronka w Sulejówku Miłośnie otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników dziś po godzinie 18:00. Postanowiliśmy sami sprawdzić czy problem nadal występuję oraz co jest jego przyczyną.

Faktycznie po wejściu do budynku czuć było wyraźnie nieprzyjemny zapach. Po przekroczeniu drzwi sklepu widać było że niektóre osoby stojące przy kasach zakrywają twarz rękę pokazując że zapach na terenie sklepu nie należy do grupy tych przyjemnych.

Obeszliśmy cały sklep i trzeba przyznać, że określenie nieprzyjemny zapach to chyba zbyt delikatne określenie. Zapach który dosłownie odrzucał nas był wyczuwalny szczególnie na tyłach sklepu. Zapytaliśmy obsługę sklepu co jest powodem takiego zapachu. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że prawdopodobnie zepsuła się klimatyzacja która zamiast dostarczać świeże powietrze do sklepu wprowadza do niego nieprzyjemny zapach.

Pomimo, że problem z nieprzyjemnym zapachem został zauważony przez obsługę sklepu przed godziną 18:00 kierownictwo sklepu nie zdecydowano się na jego czasowe zamknięcie i przewietrzenie.

Autor: WirtualnySulejowek.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments