wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościOdzyskano "damkę" skradzioną spod urzędu

Odzyskano „damkę” skradzioną spod urzędu

Policjanci z Komisariatu w Halinowie zatrzymali 37-letniego Grzegorza K. do sprawy kradzieży damskiego roweru spod Urzędu Miasta w Halinowie. Odzyskano też rower, ukryty pod stertą śmieci na posesji podejrzanego. 37-latek, po tym jak usłyszał zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

W Halinowie, z rowerowego stojaka spod Urzędu Miasta, skradziono rower typu „damka”. Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego. To oni wytypowali i namierzyli mężczyznę, który w dniu kradzieży mógł być widziany pod urzędem.

Policjanci ustalili, że związek z kradzieżą roweru może mieć 37-letni Grzegorz K. Funkcjonariusze pojechali sprawdzić i przeszukać posesję podejrzanego.

Podczas przeszukania, uwagę policjantów przykuła leżąca na podwórku sterta śmieci i różnych odpadów. Po dokładnym sprawdzeniu „śmieciowiska”, odnaleziono w nim rower, właśnie ten który skradziono spod urzędu.

Grzegorz K. został zatrzymany, a następnie przedstawiono mu zarzut popełnienia kradzieży. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments