poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościWybierali stare auta i niezabezpieczone zbiorniki z paliwem

Wybierali stare auta i niezabezpieczone zbiorniki z paliwem

W ręce policjantów z Komisariatu w Halinowie wpadło dwóch mieszkańców powiatu mińskiego: 19-letni Mikołaj S. i 20-letni Przemysław K., podejrzani o kradzieże paliwa z baków samochodów ciężarowych. Mężczyznom udowodniono wstępnie udział w trzech kradzieżach, w Dębem Wielkim i Mińsku Mazowieckim. Łupem podejrzanych padło ponad kilkaset litrów paliwa. Obydwaj po przedstawieniu im zarzutów karnych – przyznali się i dobrowolnie poddali się karze, między innymi pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz grzywnie.

Policjanci z Halinowa pracowali przy sprawach dotyczących kradzieży paliwa z baków samochodów ciężarowych. Funkcjonariusze analizując sposób zachowania się sprawców, ocenili że ci wybierali stare auta z niezabezpieczonymi wlewami i korkami.

Funkcjonariusze wytypowali podejrzane auto na obcych tablicach rejestracyjnych, które mogło pojawiać się w miejscach gdzie dochodziło do kradzieży.

Realizując kolejne czynności policjanci namierzyli dwóch mężczyzn z powiatu mińskiego, których następnie zatrzymali.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zarzutu karnego popełnienia kradzieży paliwa 19-letniemu Mikołajowi S. oraz 20-letniemi Przemysławowi K.

Podejrzani przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments