piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościRozpoznajesz tych mężczyzn?

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policjanci z dochodzeniówki pracują przy sprawie dotyczącej kradzieży portfela z dokumentami, pieniędzmi i kartą kredytową, która miała miejsce 20 marca 2015 roku w Mińsku Mazowieckim. Policjanci dotarli do nagrań, na których są widoczne osoby, które mogą mieć związek z opisywanym zdarzeniem.

W celu wyjaśnienia okoliczności kradzieży ważne jest ustalenie ich personaliów i przesłuchanie. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, to proszony jest o kontakt z asp. Markiem Dudą. Można dzwonić bezpośrednio pod nr 25 759 73 12, do oficera dyżurnego 25 759 72 00 lub na alarmowe 997 i 112. Można też napisać e-maila na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl

Jak ustalili policjanci, przy pomocy karty dokonano szeregu płatności, czym narażono właściciela na finansową stratę.

Na nagraniu z kolejowego biletomatu, w którym prawdopodobnie użyto kradzionej karty kredytowej, widoczni są młodzi mężczyźni. W celu wyjaśnienia okoliczności kradzieży ważne jest ustalenie ich personaliów i przesłuchanie.

Policjanci zapewniają, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony. Wykrycie tej sprawy, w dużej mierze zależy od ustalenia personaliów osób widocznych na zdjęciach.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, to proszony jest o kontakt z asp. Markiem Dudą. Można dzwonić bezpośrednio pod nr 25 759 73 12, do oficera dyżurnego 25 759 72 00 lub na alarmowe 997 i 112. Można też napisać e-maila na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments