niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZatrzymali dwóch złodziei okradających sklepy w Sulejówku!

Zatrzymali dwóch złodziei okradających sklepy w Sulejówku!

Zarzut popełnienia kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych w dwóch marketach sieciowych w Sulejówku, usłyszało dwóch mężczyzn w wieku 36 i 27 lat. Pierwszego ujęli ochroniarze i przekazali funkcjonariuszom, drugiego natomiast zatrzymali w pościgu policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego. Obydwaj zatrzymani przyznali się do popełnienia czynów zabronionych i dobrowolnie poddali się karze.

Pierwsza kradzież sklepowa miała miejsce 27 sierpnia w Sulejówku przy ulicy Okuniewskiej. Pracownicy ochrony marketu zauważyli jak jeden z klientów próbuje wynieść ukradkiem artykuły spożywcze nie płacąc za zakupy.

Ochroniarze powiadomili policjantów, którzy przyjechali i zabrali podejrzanego o kradzież do policyjnego aresztu. Był nim 36-letni mieszkaniec gminy Halinów

Drugi amator „darmowych zakupów” wpadł w ręce policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego 30 sierpnia w Sulejówku przy ulicy Piłsudskiego. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg od razu po zgłoszeniu od pracowników ochrony. Zatrzymanym mężczyzną okazał się 27-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego.

Obydwaj podejrzani usłyszeli zarzut popełnienia kradzieży w sklepach, następnie przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments