środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomości37-latek z torbą pełną sadzonek konopi!

37-latek z torbą pełną sadzonek konopi!

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Halinowie podczas patrolu rejonu ogródków działkowych w Chobocie zatrzymali 37-letniego Mariusza O. z Warszawy, przy którym znaleźli porcję marihuany. Podczas kontroli torby, którą miał przy sobie 37-latek policjanci znaleźli i zabezpieczyli 6 sadzonek konopi. Narkotyki i rośliny zabrano do depozytu, a podejrzanemu przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. 37-latek złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Dzielnicowy gminy Dębe Wielkie wspólnie z dzielnicowym miasta Halinowa, pełnili służbę w rejonie ogródków działkowych w Chobocie. W pewnej chwili zauważyli podejrzanego mężczyznę, który widząc nadjeżdżający radiowóz rzucił się do ucieczki. Policjanci dogonili mężczyznę i dokładnie sprawdzili.

Okazało się, że legitymowany przez nich 37-letni Mariusz O. z Warszawy ukrywał przy sobie porcję marihuany. Mało tego, w podręcznej torbie miał 6 sadzonek z roślinami. Policjanci od razu zorientowali się, że są to rośliny konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny oraz narkotyki i zabrali je do depozytu.

37-latka osadzono w policyjnym areszcie. Podejrzany usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Mariusz O. zgodził się też na dobrowolne poddanie się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments