wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościŚcigany trzema listami gończymi wpadł w Sulejówku

Ścigany trzema listami gończymi wpadł w Sulejówku

Policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej komendy zatrzymali w Sulejówku 28-letniego mieszkańca Radomia, który jak się okazało był ścigany aż trzema listami gończymi przez Sądy w Iławie i w Warszawie.

Mińscy kryminalni specjalizujący się w ujawnianiu i zwalczaniu przestępczości samochodowej realizowali swoje zadania na terenie Sulejówka. Tam właśnie zauważyli podejrzanego nissana na obcych tablicach rejestracyjnych.

Kryminalni postanowili sprawdzić kierowcę i samochód. Podczas interwencji mężczyzna z nissana próbował się oddalać i odpychał policjantów, W końcu został obezwładniony i przewieziony do komendy.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się że jest to 28-letni mieszkaniec Radomia, ukrywający się prawie 1,5 roku przed organami ścigania. Za 28-latkiem sądy w Iławie i Warszawie wydały trzy listy gończe, zgodnie z którymi miał odbyć karę ponad 5 lat pozbawienia wolności.

Zanim 28-latka odkonwojowano do zakładu karnego, policjanci przedstawili mu dwa zarzuty karne. Jeden z nich dotyczył naruszenia nietykalności cielesnej kryminalnych, a drugi zmuszania przemocą policjantów do zaniechania prawnej czynności służbowej.

Podejrzany po przesłuchaniu został przewieziony w policyjnym konwoju do zakładu karnego.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments