piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościJechał nietrzeźwy, a przy tym znieważył i naruszył nietykalność policjantów

Jechał nietrzeźwy, a przy tym znieważył i naruszył nietykalność policjantów

Policjanci z mińskiej komendy zatrzymali 19-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego, podejrzanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Podejrzany miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna oprócz tego, że jechał „na podwójnym gazie” to jeszcze znieważył policjantów i naruszył ich nietykalność.

Policjanci odebrali komunikat radiowy od oficera dyżurnego – informujący, że w rejonie ulicy Sportowej w Mińsku Mazowieckim może znajdować się osobowe daewoo, którym kieruje nietrzeźwy mężczyzna.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W opisywanym miejscu zatrzymali mężczyznę, którego przewieźli do komendy. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Był to znany już policjantom z innych interwencji 19-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego.

Podczas policyjnych czynności 19-latek zachowywał się agresywnie, obrażał i odpychał funkcjonariuszy. W rezultacie został osadzony w policyjnym areszcie.

Kiedy już wytrzeźwiał, przedstawiono mu 3 zarzuty karne: jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości, znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności. 19-latek przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments