niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomości38-letni Piotr K. znęcał się fizyczne i psychiczne nad swoją konkubiną!

38-letni Piotr K. znęcał się fizyczne i psychiczne nad swoją konkubiną!

W ręce policjantów z zespołu wywiadowczego wpadł 38-letni Piotr K. podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją konkubiną. W rezultacie, po tym jak policjanci z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy, 38-latek oprócz zarzutów znęcania się na swoją konkubiną, usłyszał również zarzut wymuszenia rozbójniczego, a także zarzut znęcania się nad psem swojej konkubiny. 38-latek przyznał się i dobrowolnie poddał się karze. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór Policji.

Policjanci z zespołu wywiadowczego pojechali na interwencję, w związku ze zgłoszeniem awantury domowej, gdzie nietrzeźwy konkubent miał zachowywać się agresywnie wobec konkubiny.

Wywiadowcy zatrzymali podczas tej interwencji 38-letniego Piotra K. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. 38-latek trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu następujących zarzutów karnych: znęcania się fizycznego i psychicznego nad konkubiną, wymuszenia rozbójniczego, a nawet znęcania się nad psem konkubiny, poprzez bicie go i kopanie.

38-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments