niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaNa sygnaleUkrył się w szafie!

Ukrył się w szafie!

W ręce mińskich dzielnicowych wpadł 29-letni Paweł K. z powiatu siedleckiego, za którym jeden z sądów wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, w związku z orzeczeniem wobec niego kary pozbawienia wolności w zastępstwie niezapłaconej przez niego grzywny.

Dzielnicowi odnaleźli mężczyznę w szafie z ubraniami. 29-latek najpierw trafił do policyjnego aresztu, a później w policyjnym konwoju przewieziono go do zakładu karnego, w którym spędzi kolejne 44 dni za niezapłaconą w terminie grzywnę.

Mińscy dzielnicowi otrzymali do realizacji nakaz doprowadzenia wobec 29-letniego Pawła K. z powiatu siedleckiego. Mężczyzna miał mieszkać u znajomego w Mińsku Mazowieckim.

Policjanci pojechali sprawdzić namierzone wcześniej mieszkanie i zatrzymać 29-latka. Drzwi od mieszkania otworzył im jednak inny mężczyzna, który powiedział policjantom, że jego znajomego, tego który miał być zatrzymany, nie ma w domu,

Policjanci nie dali jednak wiary tym tłumaczeniom i postanowili dokładnie sprawdzić mieszkanie.

W jednym z pomieszczeń zobaczyli popielniczkę, a w niej tlący się niedopałek papierosa. Swój wzrok skierowali następnie w kierunku ubraniowej szafy. Podeszli do niej i otworzyli ją.

W środku między ubraniami zauważyli skuloną postać. Kiedy odgarnęli odzież, zobaczyli że jest to poszukiwany przez nich Paweł K.

Dzielnicowi przewieźli 29-latka do komendy. Paweł K. w policyjnym konwoju został już przewieziony do zakładu karnego, którym spędzi 44 dni kary pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments