wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomości35-letni Robert G. usłyszał zarzut kradzież karty bankomatowej

35-letni Robert G. usłyszał zarzut kradzież karty bankomatowej

W wyniku pracy dochodzeniowo-śledczej prowadzonej przez policjantów mińskiej komendy ustalono i namierzono 35-letniego Roberta G. z powiatu pruszkowskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież karty bankomatowej, którą dokonywano płatności w jednym z warszawskich biletomatów. 35-latkowi przedstawiono już zarzut popełnienia kradzieży. Robert G. odpowie przed sądem. Grozi mu wyższy wymiar kary, bo będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Policjanci z mińskiej dochodzeniówki i wydziału kryminalnego pracowali przy sprawie kradzieży, która miała miejsce pod koniec czerwca tego roku na prywatnej posesji przy ulicy Kolejowej w Mińsku Mazowieckim. Wśród kilku skradzionych wtedy przedmiotów była między innymi karta bankomatowa.

Policjanci ustalili, że karty płatniczej użyto podczas transakcji w jednym ze śródmiejskich biletomatów. W wyniku własnych ustaleń, funkcjonariusze ustalili i namierzyli podejrzanego w tej sprawie. Okazał się nim 35-letni Robert G. z powiatu pruszkowskiego.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie 35-latkowi zarzutu kradzieży. Robert G. odpowie niebawem przed sądem. Grozi mu kara wyższa niż 5 lat pozbawienia wolności, z uwagi na fakt, że będzie odpowiadał jako recydywista.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments