niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZatrzymali ściganego listem gończym!

Zatrzymali ściganego listem gończym!

Dzielnicowi z mińskiego rewiru zatrzymali ściganego listem gończym 27-letniego mieszkańca mińskiej gminy. 27-latek miał do odbycia karę prawie 9 miesięcy pozbawienia wolności i ukrywał się przed organami ścigania od maja tego roku. Mężczyznę zatrzymano w domu jego brata w mińskiej gminie. 27-latka przewieziono już w policyjnym konwoju do zakładu karnego.

Policjanci już od maja tego roku próbowali namierzyć 27-letniego mieszkańca mińskiej gminy. Mężczyzna opuścił swój rodzinny dom i ukrył się przed policjantami.

Zgodnie z wyrokami lokalnej temidy, 27-latek miał spędzić „za kratkami” prawie 9 miesięcy, między innymi za jazdę w samochodem w stanie nietrzeźwości. Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał za nim 3 nakazy doprowadzenia i jeden list gończy.

Namierzeniem ściganego zajęli się dzielnicowi z mińskiego rewiru. Policjanci przez kilka miesięcy pracowali nad ustaleniem kryjówki 27-latka. W końcu zdobyli informacje, wskazujące że może on ukrywać się u swojego brata w mińskiej gminie.

Dzielnicowi obstawili posesję, gdzie miał ukrywać się ścigany. W końcu zapukali do drzwi domu, które otworzył brat ściganego mężczyzny. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń policjanci poszli do garażu. Tam właśnie znaleźli i zatrzymali ściganego 27-latka.

Zatrzymanego mężczyznę przewieziono do komendy, gdzie osadzono go w policyjnym areszcie. Następnie w policyjnym konwoju 27-latka przewieziono do zakładu karnego.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments