środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomości19-latek pod pozorem przejażdżki zabrał skuter i ukrył go w lesie!

19-latek pod pozorem przejażdżki zabrał skuter i ukrył go w lesie!

W ręce policjantów z Komisariatu Policji w Dobrem wpadł 19-letni mieszkaniec stanisławowskiej gminy, który pod pozorem przejażdżki skuterem jednego z mieszkańców, zabrał go i ukrył w lesie. Policjanci namierzyli miejsce ukrycia skutera, odzyskali go i przekazali właścicielowi. 19-latek usłyszał natomiast zarzut popełnienia kradzieży, po czym przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrem zajęli się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży skutera, który skradziono jednemu z mieszkańców Stanisławowa. Skuter miał zniknąć po tym, jak pokrzywdzony dał się nim przejechać innemu mieszkańców stanisławowskiej gminy. Ten jednak nie zwrócił motoroweru i odjechał jednośladem w nieznanym kierunku.

Policjanci zatrzymali opisywanego mężczyznę, którym okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Stanisławów. Podejrzany przyznał się, że skuter, po tym jak nim odjechał, ukrył w lesie. Policjanci namierzyli miejsce porzucenia jednośladu, odnaleźli go i przekazali właścicielowi.

19-letni podejrzany usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments