piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościOdpowie za kradzież drzewa

Odpowie za kradzież drzewa

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrem rozwiązali sprawę kradzieży drzewa z prywatnej działki leśnej w gminie Jakubów. Funkcjonariusze ustalili i namierzyli mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo.

Zarzut popełnienia kradzieży drzewa usłyszał 53-letni mieszkaniec tej samej gminy. Część pociętego już drewna odnaleziono w mińskiej gminie. Podejrzany przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrem przyjęli zawiadomienie o wycięciu i kradzieży 6 brzóz z prywatnej działki leśnej w gminie Jakubów. W kręgu podejrzanych o wycięcie drzew już na samym początku znalazł się 53-letni mieszkaniec jakubowskiej gminy.

Wspomniany mężczyzna został zatrzymany i trafił na przesłuchanie do Komisariatu. Policjanci ustalili też miejsce gdzie trafiły wycięte drzewa. Policjanci dotarli bowiem do mieszkańca mińskiej gminy, który kupił kradzione drzewo. U niego właśnie zabezpieczono część pociętego już drewna.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 53-letniemu podejrzanemu zarzutu popełnienia kradzieży. Mężczyzna ten przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments