niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomości20-latkowi z Sulejówka przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających!

20-latkowi z Sulejówka przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających!

W ręce policjantów z zespołu Komisariatu Policji w Sulejówku wpadł 20-letni mieszkaniec, który został podejrzany o nielegalne posiadanie środków odurzających. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli w tej sprawie prawie 52 gramy marihuany. 20-latkowi przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze.

Zawodowa czujność sulejóweckich policjantów i dokładne sprawdzenie młodego mężczyzny na stacji kolejowej w Sulejówku – zaowocowały ujawnieniem środków odurzających w postaci marihuany.

Wszystko zaczęło się od tego, że funkcjonariusze postanowili sprawdzić dwóch młodych mężczyzn na peronie stacji kolejowej – pod kątem posiadania narkotyków.

Funkcjonariusze sprawdzając odzież 20-letniego mieszkańca Sulejówka, znaleźli przy nim zawiniątko z zielonym suszem. Po zważeniu i sprawdzeniu narkotesterem, okazało się, że są to prawie 2 gramy marihuany,

Policjanci z zespołu kryminalnego włączyli się do tej sprawy i dokładnie przeszukali mieszkanie opisywanego 20-latka, czy nie ukrył tam przypadkiem większej ilości narkotyku.

W jednej z domowych szafek policjanci ujawnili kolejne, tym razem większe zawiniątko z marihuaną. Okazało się, że znajduje się tam prawie 50 gramów narkotyku.

20-latek usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments