sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościWpadli podczas kontroli!

Wpadli podczas kontroli!

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Halinowie podczas kontroli drogowej w Górkach w gminie Dębe Wielkie, ujawnili że kierowca osobowego opla prowadzi samochód mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się też, że podróżujący z nim pasażer jest poszukiwany przez organy ścigania, w związku z wydanym wobec niego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Obydwaj mężczyźni to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. Kierowca odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, a jego pasażer spędzi 2 lata w zakładzie karnym.

Policjanci z halinowskiego zespołu dzielnicowych pełnili służbę obchodową w Górkach w gminie Dębe Wielkie. Funkcjonariusze zobaczyli nagle osobowego opla, którego sposób prowadzenia i jazdy wydał się policjantom podejrzany. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierowca może być pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali opisywany samochód. Następnie dokładnie sprawdzili kierowcę, którym był 45-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Badanie alkomatem wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dzielnicowi sprawdzili też 25-letniego pasażera. Okazało się, że on też pochodził z Ostrowca Świętokrzyskiego i był za nim wydany nakaz doprowadzenia, na mocy którego miał być doprowadzony do zakładu karnego, w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

45-letni kierowca odpowie niebawem za jazdę w stanie nietrzeźwości, natomiast jego pasażera policjanci odkonwojowali już do zakładu karnego.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments