piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościOd dziś w wybranych pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej doładujesz baterie w swoim...

Od dziś w wybranych pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej doładujesz baterie w swoim telefonie!

Od dziś w wybranych pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej można naładować tablet, czytnik lub telefon. Spółka uruchomiła również system powiadamiania o zmianach i utrudnieniach w ruchu pociągów.

Szybka Kolej Miejska jest pierwszym przewoźnikiem w stolicy, który umożliwił pasażerom naładowanie baterii telefonu, tabletu czy czytnika książek podczas podróży. Dziś na tory wyjechały pierwsze dwa pociągi (19 WE i 14 WE) wyposażone w ładowarki USB. 

Montaż w pozostałych pociągach zakończy się w ciągu najbliższych trzech miesięcy. W każdym z członów pociągu znajdą się docelowo po dwie ładowarki.

Spółka uruchomiła również system powiadamiania o utrudnieniach w ruchu za pośrednictwem SMS. Pasażerowie, którzy zapiszą się do usługi otrzymają informacje o opóźnieniach pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej (powyżej 30 minut), zmianie tras, skróceniu relacji, odwołanych kursach czy zawieszeniu kursowania. 

Co ważne, to pasażerowie zdecydują o zakresie usługi – czy ma dotyczyć wszystkich, czy jedynie wybranych linii. Wystarczy wysłanie odpowiedniego SMS na numer 4777. Użytkownicy zapłacą jedynie za wysłanie wiadomości włączającej i wyłączającej usługę. Pozostałe będą bezpłatne.

Źródło:www.um.warszawa.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments