piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościOdpowie za znęcanie się nad żoną i grożenie maczetą!

Odpowie za znęcanie się nad żoną i grożenie maczetą!

Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowiecki zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 31-letniego Marcina M. z dębskiej gminy. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego 31-letniemu podejrzanemu przedstawiono zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną. Marcin M. usłyszał również zarzut gróźb karalnych, które kierował do bliskich żony, jej ojca i brata, tego drugiemu miał grozić maczetą. Marcinowi M. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Odpowie za znęcanie się nad żoną i grożenie maczetą!
Odpowie za znęcanie się nad żoną i grożenie maczetą! (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Policjanci z Komisariatu Policji w Halinowie zajęli się sprawą znęcania fizycznego i psychicznego nad jedną z mieszkanek dębskiej gminy. Podejrzanym w tej sprawie miał być mąż kobiety – 31-letni Marcin M., który miał wyzywać, szarpać i bić swoją żonę. Do tego mężczyzna miał prawdopodobnie grozić swojemu szwagrowi i teściowi. Policjanci ustalili, że podejrzany mógł zagrozić swojemu szwagrowi maczetą.

Policjanci zatrzymali 31-latka i osadzili go w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli też maczetę, którą miał grozić szwagrowi.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy, pozwolił policjantom na przedstawienie Marcinowi M. dwóch zarzutów karnych: znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną oraz zarzut kierowania gróźb karalnych do brata i ojca pokrzywdzonej kobiety.

Na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim wobec 31-latka zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Marcinowi M. grozi odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments