niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościŚcigany listem gończym Michał Jerzy Rek

Ścigany listem gończym Michał Jerzy Rek

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu w Sulejówku, poszukują ściganego listem gończym, w związku z wyrokiem skazującym w sprawie karnej, 33-letniego Michała Jerzego Reka. 

Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą znać miejsce pobytu ściganego mężczyzny, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Policjanci proszą o przekazywanie wszelkich sugestii oraz informacji na numery alarmowe 112 i 997 oraz bezpośrednio do Komisariatu w Sulejówku na numer 22 783 99 66. Można też dzwonić do oficera dyżurnego na numer 25 759 72 00 lub napisać na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl

Michał Jerzy Rek jest mieszkańcem Sulejówka. Za ściganym mężczyzną Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał list gończy. Zgodnie z wyrokiem temidy, ścigany ma do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności, między innymi za kradzież, włamanie, paserstwo i uszkodzenie mienia.

Michał Jerzy Rek prawdopodobnie opuścił Sulejówek w obawie przed zatrzymaniem i poniesieniem odpowiedzialności karnej. Dla funkcjonariuszy ważny jest każdy sygnał, dotyczący obecnego miejsca pobytu i miejsca ukrycia się ściganego mężczyzny.

Funkcjonariusze dyżurują całodobowo pod numerami telefonów: 22 73 99 66 – dyżurny Komisariatu Policji w Sulejówku, 25 759 72 00 oficer dyżurny mińskiej Komendy Policji. Można też dzwonić na numery alarmowe Policji – 112 i 997 lub napisać wiadomość na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments