wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościZatrzymali go w lesie z marihuaną

Zatrzymali go w lesie z marihuaną

W ręce wywiadowców z wydziału prewencji mińskiej komendy wpadł 35-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, podejrzany o posiadanie ponad 10 gramów marihuany. Podejrzanego zatrzymano w kompleksie leśnym w Chochole w mińskiej gminie. 35-latkowi przedstawiono już zarzut karny posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 35-latek przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Policjanci zespołu wywiadowczego patrolowali teren mińskiej gminy. W pewnej chwili zauważyli w głębi lasu w Chochole samochód. Policjanci postanowili sprawdzić, kto wjechał autem do lasu i czy przypadkiem nie przewozi w nim żadnych podejrzanych przedmiotów.

Wywiadowcy zbliżając się do opisywanego auta, zobaczyli jak siedzący w samochodzie mężczyzna wyrzuca przez okno podejrzany pakunek. Później okazało się, po sprawdzeniu zawartości, że znajduje się w nim zielony susz. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana w ilości ponad 10 gramów.

Kontrolowanym mężczyzną okazał się 35-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. W związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających, mężczyzna ten został osadzony w policyjnym areszcie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutu posiadania marihuany wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments