sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościUderzył samochodem w kostkę brukową zawieszoną nad autostradą

Uderzył samochodem w kostkę brukową zawieszoną nad autostradą

Chwile grozy przeżył kierowca peugeota partnera, kiedy w przód jego samochodu uderzył kawałek kostki brukowanej zawieszonej na sznurku na jednym z wiaduktów przebiegających nad odcinkiem autostrady A2 stanowiącej obwodnicę Mińska Mazowieckiego, na wysokości miejscowości Jędrzejów. Policjanci zajmą się teraz namierzeniem osoby lub osób, które doprowadziły do takiej sytuacji i stworzyły zagrożenie, które mogło się nawet skończyć tragicznie. Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogliby pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy i namierzeniu podejrzanych o kontakt z wydziałem do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii mińskiej komendy tel. 25 758 50 27 lub 25 759 60 04.

Bulwersujące zachowanie nieznanych osób, które urządziły sobie bardzo niebezpieczną „zabawę” w rejonie mińskiej obwodnicy w okolicach Jędrzejowa, będzie teraz przedmiotem bardzo dokładnych czynności wyjaśniających, których celem będzie ustalenie tych, którzy zawiesili na sznurku kawałek kostki brukowej bezpośrednio nad pasem ruchu mińskiej obwodnicy.

Wynikiem takiego działania była kolizja peugeota partnera, w którym został uszkodzony przód auta. Na szczęście kierowca zapanował nad kierownicą i zatrzymał bezpiecznie pojazd.

Policjantom bardzo zależy na wykryciu tej sprawy, dlatego też apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc Policji w jej wykryciu, o zgłaszanie się do wydziału do spraw wykroczeń, nieletnich i patologii mińskiej komendy przy ulicy Piłsudskiego 44 w Mińsku Mazowieckim.

Można skorzystać z następujących form kontaktu:

osobiście: kontakt z Naczelnikiem wydziału nadkomisarzem Piotrem Słońskim telefonicznie: 25 758 50 27, 25 759 60 04, numery alarmowe 112 i 997 e-mail: policjaminskmazowiecki@vp.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments