poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościWyrwał kobiecie telefon z ręki!

Wyrwał kobiecie telefon z ręki!

Policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który w jednym z mińskich lombardów zastawił telefon pochodzący z kradzieży. Aparat został wyrwany z ręki kobiecie idącej ulicą Warszawską w Mińsku Mazowieckim. Zebrany przez policjantów z dochodzeniówki materiał dowodowy uprawdopodobnił, że 23-latek miał bezpośredni związek z kradzieżą. Podejrzany, po tym jak usłyszał zarzut karny popełnienia kradzieży, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Policyjni wywiadowcy zajęli się namierzeniem sprawcy kradzieży telefonu komórkowej, który został wyrwany z ręki kobiecie idącej ulicą Warszawską w Mińsku Mazowieckim.

Idąc tropem skradzionego aparatu, wywiadowcy sprawdzili jeden z komisów, gdzie aparat został zastawiony. W efekcie dalszych ustaleń policjanci dotarli do 23-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który mógł mieć związek z opisywaną kradzieżą.

Wywiadowcy najpierw zatrzymali, a później osadzili 23-latka w policyjnym areszcie. Zabezpieczyli też do sprawy aparat ujawniony w komisie.

Sprawa trafiła do policjantów z dochodzeniówki, którzy przedstawili 23-atkowi zarzut popełnienia kradzieży telefonu w warunkach recydywy.

Podejrzany przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments