środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościPolicjanci z Sulejówka zatrzymali 23-latka podejrzanego o usiłowanie włamania do samochodu!

Policjanci z Sulejówka zatrzymali 23-latka podejrzanego o usiłowanie włamania do samochodu!

W ręce policjantów z Komisariatu Policji w Sulejówku wpadł 23-latek – podejrzany o usiłowanie włamania do samochodu, zaparkowanego na jednej z sulejóweckich ulic. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu interwencji o podejrzanym mężczyźnie kręcącym się przy opisywanym aucie i błyskawicznej interwencji, policjanci zatrzymali podejrzanego i tym samym zapobiegli kradzieży kluczy samochodowych oraz elektronarzędzi. 23-latkowi przedstawiono już zarzut karny usiłowania popełnienia kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie, które wskazywało, że na jednej z ulic Sulejówka przy prywatnym aucie kręci się podejrzany mężczyzna. Dyżurny drogą radiową podał komunikat i zlecił interwencję jednej z prewencyjnych załóg, patrolujących wtedy miasto.

Policjanci natychmiast ruszyli na miejsce interwencji. W aucie zobaczyli mężczyznę, który przekładał znajdujące się tam przedmioty. Po chwili okazało się, że były to elektronarzędzia i klucze samochodowe, które przygotowywał sobie do wyniesienia. Opisywanym mężczyzną był 23-letni mieszkaniec Sulejówka i nie był on właścicielem tego auta.

Funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W efekcie policyjnego zatrzymania, podejrzany o włamanie został osadzony w policyjnym areszcie.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu usiłowania popełnienia kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments