środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościPo tym jak odmówiono mu sprzedaży alkoholu uszkodził kasę fiskalną w sklepie

Po tym jak odmówiono mu sprzedaży alkoholu uszkodził kasę fiskalną w sklepie

Trzy zarzuty karne przedstawili policjanci 33-letniemu mieszkańcowi Mińska Mazowieckiego, podejrzanemu między innymi o uszkodzenie kasy fiskalnej w sklepie oraz znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności podczas przeprowadzanej interwencji. 33-latek zaczął zachowywać się agresywnie kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży alkoholu.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy 11-ego Listopada w Mińsku Mazowieckim, gdzie nieznany mężczyzna uszkodził kasę fiskalną.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna, któremu ekspedientka odmówiła sprzedaży alkoholu, prawdopodobnie w złości, kopnął w kasę fiskalną, która uszkodziła się w wyniku uderzenia o podłogę.

Policjanci zdobyli rysopis podejrzanego i ruszyli w pościg. Opisywanego mężczyznę mundurowi zatrzymali na jednej z sąsiednich ulic. Mężczyznę wylegitymowano i dokładnie sprawdzono. Był nim 33-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego.

Podczas interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do policjantów, naruszając między innymi ich nietykalność. Podejrzanego obezwładniono i doprowadzono do radiowozu.

33-latka zabrano następnie do policyjnego aresztu, a później do dochodzeniówki, gdzie usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia kasy fiskalnej, a także znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu przestępstw i dobrowolnie poddał się karze. Zobowiązał się też do naprawienia wyrządzonej szkody w całości.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments