sobota, 13 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKto rozpoznaje osoby na zdjęciach?

Kto rozpoznaje osoby na zdjęciach?

Policjanci pracują przy sprawie dotyczącej kradzieży perfum w drogerii przy ulicy Konstytucji 3-ego Maja w Mińsku Mazowieckim, do których doszło w dniach 7 i 10 grudnia br. Na nagraniu ze sklepowego monitoringu zarejestrowano kobietę oraz mężczyznę, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem. W celu wyjaśnienia okoliczności kradzieży ważne jest ustalenie ich personaliów i przesłuchanie. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, to proszony jest o kontakt prowadzącym dochodzenie – sierż. szt. Norbertem Dawidowiczem z mińskiej dochodzeniówki.

Kto rozpoznaje osoby na zdjęciach?
Kto rozpoznaje osoby na zdjęciach? (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

7 i 10 grudnia tego roku, w drogerii przy ulicy Konstytucji 3-ego Maja w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież kosmetyków, a dokładnie flakonów z perfumami.

Policjanci z dochodzeniówki przeanalizowali nagranie z monitoringu i wytypowali dwie osoby, które mogłyby mieć związek z tym zdarzeniem. Są to mężczyzna oraz kobieta, którzy byli w sklepie w chwili kradzieży.

Kto rozpoznaje osoby na zdjęciach?
Kto rozpoznaje osoby na zdjęciach? (Fot: KPP w Mińsku Mazowieckim)

Widoczna na zdjęciach kobieta jest w wieku 25-30 lat, jest szczupłej budowy ciała, niskiego wzrostu około 160 cm, ma czarne włosy o długości do ramion z wygoloną lewą częścią głowy. Kobieta jest ubrana w dopasowywaną kurtkę z kapturem koloru czarno-szarego, ciemne spodnie jeansowe tzw. rurki i beżowe botki.

Zarejestrowany przez kamerę mężczyzna jest w wieku 30-35 lat, ma około 170-175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne i krótkie włosy, a na głowie widoczną łysinę i zakola. Nosi też okulary z ciemnymi, grubymi oprawkami. Mężczyzna ten jest ubrany w kurtkę koloru ciemnego z żółtym wzorem w kratę, ma ciemne spodnie i ciemne buty. Na zdjęciach widać, że ma na ramieniu dużą sportową torbę koloru czarnego.

Dla ustalenia wszystkich okoliczności, w jakich mogło dojść do kradzieży, niezbędne jest ustalenie personaliów wspomnianych osób oraz ich przesłuchanie.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu i potwierdzeniu tożsamości osób widocznych na zdjęciach.

Policjanci zapewniają, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony. Wykrycie tej sprawy, w dużej mierze zależy od ustalenia personaliów osób, których wizerunki publikujemy.

Sprawę prowadzi sierż. szt. Norbert Dawidowicz z wydziału dochodzeniowo – śledczego tel. 25 759 72 49 lub do sekretariatu WDŚ tel. 25 759 72 67.

Można też dzwonić do oficera dyżurnego 25 759 72 00 lub na alarmowe 997 i 112. Można również napisać e-maila na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl lub bezpośrednio do policjanta na adres e-mail: norbert.dawidowicz@ksp.policja.gov.pl

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments