piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościPolicjanci zatrzymali podejrzanego o pięć włamań!

Policjanci zatrzymali podejrzanego o pięć włamań!

Na przełomie stycznia i lutego tego roku miały miejsce włamania do budynków mieszkalnych na terenie gminy Halinów, a także Miasta i Gminy Mińsk Mazowiecki. Łupem złodziei padała głównie biżuteria oraz sprzęt komputerowy.

Do działań włączyli się mińscy kryminalni, którzy zajęli się typowaniem potencjalnych sprawców tych przestępstw. W kręgu podejrzanych znalazł się 34-letni Marcin K. mieszkający na stałe w Warszawie.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci wstępnie ustalili, że to właśnie opisywany 34-latek mógł mieć związek z przestępstwami przeciwko mieniu, popełnionymi na terenie powiatu mińskiego.

Po tym jak kryminalni zatrzymali podejrzanego i osadzili go w areszcie, czynności procesowe w sprawach włamań podjęli policjanci z Zespołu Kryminalnego w Komisariacie w Halinowie.

Dochodzeniowcy zgromadzili materiał, który wstępnie uprawdopodobnił, że Marcin K. mógł brać udział w pięciu włamaniach do budynków mieszkalnych.

34-latkowi przedstawiono zarzuty karne popełnienia kradzieży i włamań w warunkach recydywy. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się bezwzględnej karze pozbawienia wolności.

Policjanci z Halinowie weryfikują jeszcze inne sprawy i sprawdzają czy wspomniany 34-latek nie miał na koncie innych przestępstw, które mogły być popełnione w powiecie mińskim.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments