poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościProjekt związany z zakupem i instalacją powietrznych pomp ciepła w indywidualnych gospodarstwach...

Projekt związany z zakupem i instalacją powietrznych pomp ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych!

Miasto Sulejówek planuje przygotowanie wniosku aplikacyjnego w ramach działania 4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 na projekt związany z zakupem i instalacją powietrznych pomp ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych. W ramach projektu miasto zaprojektuje, zakupi i następnie zainstaluje instalacje powietrznych pomp ciepła w budynkach mieszkalnych, których właściciele podpiszą stosowną umowę z miastem.

Urząd Miasta Sulejówek zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na dwa spotkania informacyjne podczas których zostaną omówione najważniejsze warunki techniczne, organizacyjne i finansowe związane z realizacją projektu:

1 spotkanie: 5 kwietnia godz. 18.00, miejsce: sala gimnastyczna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Paderewskiego 29.

2 spotkanie: 6 kwietnia godz. 18.00, miejsce: sala gimnastyczna w Gimnazjum nr 2, ul. Narutowicza 10.

Podstawowym warunkiem realizacji projektu jest uzyskanie przez miasto dofinansowania UE. Dopiero po jego uzyskaniu nastąpi faza realizacji projektu, w tym wyłonienie Wykonawcy, pobieranie wkładu finansowego od mieszkańców i następnie zaprojektowanie, zakup i montaż instalacji w poszczególnych budynkach prywatnych.

Przed uzyskaniem dofinansowania UE miasto nie będzie pobierać jakichkolwiek wkładów finansowych ze strony mieszkańców. Jedynym warunkiem zgłoszenia budynku prywatnego i następnie uczestnictwa w projekcie będzie podpisanie umowy partnerskiej z miastem. Termin podpisywania umów z mieszkańcami – kwiecień/maj 2016 r.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments