niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKonkurs na rozwój młodych organizacji!

Konkurs na rozwój młodych organizacji!

Od 7 do 29 marca br. można składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozwojem młodych organizacji pozarządowych. Zakup sprzętu biurowego, namiotu, stworzenie strony www, a może remont siedziby….czemu nie! Powiedz tylko jaki masz na to pomysł i jak to wykorzystasz?

O dofinansowanie w wysokości od 1.500 -5.000 zł mogą się starać te organizacje, które nie mają jeszcze 18 miesięcy od momentu zarejestrowania i które posiadają budżet roczny nie większy niż 25.000 zł lub też nie miały jeszcze obowiązku przygotowania sprawozdania finansowego z uwagi na zbyt krótki okres działalności. Warunkiem jest siedziba oraz zaplanowane działania na terenie jednej lub wielu gmin (dzielnic w przypadku Warszawy) z terenu województwa mazowieckiego. Okres trwania projektu nie może przekroczyć 4 miesięcy w przedziale czasowym pomiędzy 15 kwietnia a 30 września.

Wniosek złożyć należy poprzez generator na stronie www.mazowszelokalnie.pl wypełniając fiszkę i składając ostatecznie wniosek on-line do 29 marca do godz. 15:00. Kwota przeznaczona na dofinansowanie w ścieżce na rozwój młodych organizacji w 2016 r. to ok 240.000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz do wzięcia udziału w spotkaniach organizowanych w całym województwie przez Ambasadorów programu FIO-Mazowsze Lokalnie, których lista jest także dostępna na stronie www, a także do kontaktu przez e-mail: kontakt@mazowszelokalnie.pl , infolinię dostępną od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 pod nr. tel.: 0 801-055-100 lub 22 450-98-73 oraz przez Facebook:

Źródło: Stowarzyszenie Europa i My

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments