piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościFundacja Twoja Inicjatywa! i Urząd Miasta w Sulejówku wspierają lokalną przedsiębiorczość

Fundacja Twoja Inicjatywa! i Urząd Miasta w Sulejówku wspierają lokalną przedsiębiorczość

Podstawowe zasady księgowania, finanse w firmie, czy źródła finansowania to tylko nieliczne z tematów jakie poruszane będą podczas spotkania „Przedsiębiorcą być!”. Warsztaty przy współpracy z Urzędem Miasta odbędą się 21 czerwca w Sulejówku przy ul. Dworcowej 55. Spotkanie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości – Twoja Inicjatywa.

„Przedsiębiorcą być!” to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów 
do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów Wolontariusze Fundacji prowadząc kilkugodzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki a także na rodzaj prowadzonej księgowości. 

Przemysław Michalski i Karol Jarmuziewicz poprowadzą najbliższe spotkanie i wyjaśnią pojęcia ulg dla przedsiębiorców. Opowiedzą czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu. 

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na działania brakuje nam funduszy to jest to idealne miejsce aby dowiedzieć się czy prowadzona przez nas działalność ma szasnę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online:http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/sulejowek-przedsiebiorca-byc/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona. 
Więcej na stronie http://twoja-inicjatywa.pl/ oraz Facebooku: https://www.facebook.com/twojainicjatywa

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments