piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomości24 latek z Sulejówka przyłapany z działką narkotyku!

24 latek z Sulejówka przyłapany z działką narkotyku!

Dokładna kontrola osobowego BMW na stacji paliw w Nowym Koniku, zakończyła się dla 24-letniego mieszkańca Sulejówka, najpierw pobytem w policyjnym areszcie, a później zarzutami karnymi dotyczącymi posiadania porcji marihuany wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze. Policjanci przypominają, że posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu w Halinowie na placu w rejonie stacji paliw w Nowym Koniku zauważyli osobowe BMW, w którym siedziało kilka młodych osób.

Policjanci postanowili skontrolować wspomniane osoby pod kątem posiadania środków odurzających. Dlatego też najpierw dokładnie wszystkich wylegitymowali, a później sprawdzili samochód.

Mundurowi podczas kontroli auta, pod wycieraczką jednego z pasażerów, znaleźli torebkę z porcją zielonego suszu. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

Podejrzanym o posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii został 24-letni mieszkaniec Sulejówka.

Mężczyzna ten usłyszał zarzut karny, po czym przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments