wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościPolicjanci z Halinowa zatrzymali podejrzanego o kradzież gołębi!

Policjanci z Halinowa zatrzymali podejrzanego o kradzież gołębi!

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie rozwiązali sprawę kradzieży gołębi, które wyciągnięto i zabrano z gołębnika, znajdującego się na prywatnej posesji w gminie Halinów. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który wykazał, że związek z kradzieżą ma 35-letni mieszkaniec halinowskiej gminy. Podejrzanemu przedstawiono już zarzut karny popełnienia kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednego z mieszkańców gminy Halinów okradziono. Łupem złodziei padło dziewięć gołębi, które prawdopodobnie pod osłoną nocy wyciągnięto z gołębnika. Właściciel od razu powiadomił Policję. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu w Halinowie.

Funkcjonariusze z zespołu kryminalnego od razu zajęli się ustaleniem osób podejrzanych o popełnienie opisywanego przestępstwa. W kręgu osób mogących mieć związek z kradzieżą gołębi, znalazł się 35-letni mieszkaniec halinowskiej gminy, który ostatnio wpadł na gorącym uczynku – podczas włamania do garażu w dębskiej gminie.

Policjanci zatrzymali 35-latka i doprowadzili do komisariatu. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu popełnienia kradzieży.

Niebawem odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments