wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKto rozpoznaje tego mężczyznę?

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży roweru marki Giant koloru białego, która miała miejsce w dniu 11 sierpnia tego roku w Mińsku Mazowieckim, spod klatki bloku przy ulicy Stary Rynek 1.

Osiedlowy monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z opisywaną sprawą. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z prowadzącym dochodzenie aspirantem sztabowym Maciejem Kowalczykiem.

Mężczyzna widoczny na nagraniu jest w wieku około 30-35 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma wzrostu ok. 175-180 cm, ubrany jest w ciemna koszulę z nadrukami, jasne spodnie z szerokimi nogawkami i ciemne buty sportowe, prawdopodobnie marki Nike. Ma widoczny tatuaż na zewnętrznej stronie lewego przedramienia.

Ustalenie tożsamości i przesłuchanie tego mężczyzny – zarejestrowanego przez kamerę osiedlową, jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez Policję sprawy. Dlatego policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w jej wyjaśnieniu o bezpośredni kontakt telefoniczny lub email-owy.

Wszelkie informacje można przekazywać na:

tel. 25 759 72 19 prow. postępowanie asp. szt. Maciej Kowalczyk
tel. 25 759 72 00 oficer dyżurny
tel. 997,112 alarmowe
oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl – e-mail KPP w Mińsku Mazowieckim

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments