poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaSportZawodnicy z Sulejówka na Mistrzostwach Świata Sztuk Walk w Carrarze we Włoszech!

Zawodnicy z Sulejówka na Mistrzostwach Świata Sztuk Walk w Carrarze we Włoszech!

W dniach 25-30 października odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Świata Sztuk Walk w Carrarze we Włoszech, na których reprezentanci kadry Polski WKA i WTKA wywalczyli 65 medali. W kadrze Polski WKA znalazło się także dziewięciu zawodników z Sulejówka, trenujących w Centrum Sztuk Walk TKD Wesoła.

Wielomiesięczne przygotowania ekipy z Wesołej do tego wydarzenia zaowocowały ogromnym sukcesem zarówno w Kickboxingu jak i Taekwondo ITF. Na turnieju stawiło się blisko 6000 zawodników z ponad 100 krajów. Kadeci z Centrum Sztuk Walk TKD Wesoła, pod kierownictwem Instruktorki Diany Skuibidy (II dan) po ciężkich 4 dniach walk, zdobyli łącznie w kickboxingu i taekwondo 24 krążki: 13 złotych, 6 srebrnych 5 brązowych. 

Na podium stawali: Damian Czarnecki (złoto i srebro), Kacper Gadomski (złoto, srebro i brąz), Leon Czarnecki (2 złota), Dominik Rybarczyk (złoto, srebro i brąz), Bartosz Siwek (2 brązy), Franciszek Sikora (2 złota i srebro), Igor Kałabun (złoto i brąz), Stanisław Łepkowski (2 złota i brąz), Diana Skuibida (2 złota i srebro), cała reprezentacja Centrum Sztuk Walk TKD Wesoła.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments