niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościOdpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad córką

Odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad córką

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 59-letni mieszkaniec gminy Halinów, którego osadzono w policyjnym areszcie, w związku z podejrzeniem znęcania się psychicznego i fizycznego nad bliską osobą. Policjanci zabrali mężczyznę z jego domu, gdzie awanturował się, rzucał przedmiotami domowego użytku i groził swojej córce. Zebrany przez policjantów z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie – materiał dowodowy – pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu karnego znęcania się nad córką. 59-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Halinowie pojechali sprawdzić zgłoszenie dotyczące awanturującego się nietrzeźwego mieszkańca halinowskiej gminy, który miał zachowywać się agresywnie wobec swojej córki, grozić jej pozbawieniem życia i niszczyć wyposażenie kuchni, rzucając znajdującymi się tam przedmiotami domowego użytku.

Mundurowi pojechali i zatrzymali wskazanego im 59-letniego mężczyznę, który miał być odpowiedzialny za domową kłótnię. Okazało się, że jest on nietrzeźwy. Jak wynikało z badania alkomatem, mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Następnie został osadzony w policyjnym areszcie.

Kiedy 59-latek trzeźwiał w celi, policjanci z zespołu kryminalnego pracowali przy sprawie, gromadząc skrupulatnie materiał dowodowy.

Zebrany przez nich materiał uprawdopodobnił podejrzenie popełnienia czynu zabronionego. Zatrzymanemu przedstawiono zarzut karny psychicznego i fizycznego znęcania się nad córką. 

Jeżeli sprawa trafi do sądu, to podejrzanemu grozić będzie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dn

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments