niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaKulturaMedale za długoletnie pożycie małżeńskie dla par z Sulejówka

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie dla par z Sulejówka

30 stycznia 2018 roku w Urzędzie Miasta Sulejówek przy ul. Dworcowej 55 odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczone zostały pary małżeńskie, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medale 6 parom w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Burmistrz Miasta Sulejówek Arkadiusz Śliwa.

Odznaczeni zostali Państwo:

Urszula i Andrzej Bonisławscy – 50 rocznica ślubu

Jadwiga i Edmund Janke – 50 rocznica ślubu (nieobecni na uroczystości)

Elżbieta i Jan Królikowscy – 50 rocznica ślubu

Maria i Włodzimierz Sałygowie – 50 rocznica ślubu

Zofia i Feliks Smolakowie – 51 rocznica ślubu

Elżbieta i Stanisław Wójcikowie – 50 rocznica ślubu

Regina i Adam Zaczkowscy – 50 rocznica ślubu

Wiele ciepłych słów skierował do Jubilatów Burmistrz Arkadiusz Śliwa. Podziękował Jubilatom za wspólnie przeżyte lata, za trud w wychowaniu dzieci, za pracę na rzecz rodziny i bliskich. Pogratulował pięknego jubileuszu oraz życzył wszystkim parom, aby mogli świętować następne, jeszcze bardziej dostojne jubileusze. Nie zabrakło również życzeń, by kolejne lata mijały w zdrowiu, radości i harmonii.

Na twarzach jubilatów malowało się wzruszenie, kiedy odbierali z rąk Burmistrza medale, pamiątkowe dyplomy i bukiety kwiatów. Dopełnieniem uroczystości były piosenki wykonane przez zespół „Młodzieżówka z Sulejówka”. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem, symboliczną lampką szampana i słodkim poczęstunkiem. W tym wyjątkowym dniu Jubilatom towarzyszyli ich najbliżsi.

Wszystkim Jubilatom składamy raz jeszcze najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia dobrego zdrowia, optymizmu i radości w kolejnych latach, aby upływały one nadal we wzajemnej życzliwości i miłości.

Źródło: Urząd Miasta Sulejówek

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments