niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaInwestycjeZmiany w kursowaniu pociągów przez stację Warszawa-Rembertów!

Zmiany w kursowaniu pociągów przez stację Warszawa-Rembertów!

W związku z budową wiaduktu drogowego nad torami w ciągu ul. Żołnierskiej w dzielnicy Warszawa Rembertów, w dniach 12 – 16.02.2018, 19 – 23.02.2018, oraz 5 – 7.03.2018 w godzinach 23:10 – 4:40 nastąpi zamknięcie torów nr 1,3 i 4.

  Pociągi SKM linii S2 oraz KM linii R2 będą kursować przez stację Warszawa Rembertów po dalekobieżnym torze nr 2 bez możliwości zatrzymania się na stacji. W związku z powyższym w ww. dniach uruchomiona zostaje autobusowa linia zastępcza ZS2, kursująca w 1 strefie  na trasie:

ZS2: PKP REMBERTÓW – al. Generała Antoniego Chruściela „Montera” – Cyrulików – Okuniewska – Władysława Raczkiewicza – Armii Krajowej – Stanisława Moniuszki – Bartosza Głowackiego (powrót: Bartosza Głowackiego) – PKP WESOŁA.

Honorowania biletów:

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów) są honorowane w autobusach zastępczej komunikacji autobusowej Z2 uruchamianych przez KM na odcinku PKP Wesoła – PKP Rembertów.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np.  21.10. godz. 06:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

Bilety KM (wszystkich rodzajów, do odpowiednich stacji) są honorowane w uruchamianych przez ZTM autobusach ZS2 (PKP Wesoła – PKP Rembertów). Bilety wydane tylko do/z stacji Warszawa Rembertów są dodatkowo ważne na odcinku PKP Wesoła – PKP Rembertów.

Źródło: ZTM

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments