poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
Strona głównaNa sygnaleDzielnicowi z komisariatu policji w Sulejówku nakreślili najważniejsze kierunki swoich działań na...

Dzielnicowi z komisariatu policji w Sulejówku nakreślili najważniejsze kierunki swoich działań na najbliższe półrocze

Dzielnicowi z komisariatu policji w Sulejówku nakreślili najważniejsze kierunki swoich działań na najbliższe półrocze. Ich celem nadrzędnym jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców miasta oraz ograniczenie kradzieży kieszonkowych na terenie targowiska miejskiego a także wykroczeń popełnianych w ruchu drogowym.

Do końca pierwszego półrocza 2018 roku dzielnicowi z komisariatu policji w Sulejówku będą prowadzić działania w ramach opracowanych półrocznych planów działania priorytetowego dla swoich rejonów służbowych. 

Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem. Priorytetem jest także skuteczne współdziałanie z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. 

Zadania wynikają z oczekiwań społecznych określonych podczas spotkań, konsultacji oraz debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Oto zadania jakie będą realizowali dzielnicowi w poszczególnych rejonach służbowych na terenie miasta Sulejówek w I półroczu 2018 roku:

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr XX – st. asp. Rafał Sujak

W związku ze zdiagnozowanymi oczekiwaniami społecznymi stwierdzonymi w oparciu o wnioski przekazane przez mieszkańców na debatach społecznych, celem dzielnicowego dla tego rejonu – st. asp. Rafała Sujaka, jest ograniczenie wykroczeń polegających na nieprawidłowym parkowaniu pojazdów oraz przeciwdziałanie czynom chuligańskim w obrębie osiedla Idzikowskiego w Sulejówku

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr XXI – asp. szt. Wiesław Jurczyk

W związku ze zdiagnozowanymi oczekiwaniami społecznymi stwierdzonymi w oparciu o wnioski przekazane przez mieszkańców na debatach społecznych, celem dzielnicowego dla tego rejonu – asp. st. Wiesława Jurczyka, jest ograniczenie kradzieży kieszonkowych na terenie targowiska miejskiego w Sulejówku przy ul. Staszica.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr XXII – mł. asp. Katarzyna Zych

W związku ze zdiagnozowanymi oczekiwaniami społecznymi stwierdzonymi w oparciu o wnioski przekazane przez mieszkańców na debatach społecznych, celem dzielnicowego dla tego rejonu – mł. asp. Katarzyny Zych, jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez wyeliminowanie gromadzenia się grup spożywających alkohol w rejonie placówek handlowych przy ul. Bema w Sulejówku.

mz

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments