piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaNa sygnaleMieszkaniec Sulejówka miał przy sobie prawie 150 gramów mefedronu!

Mieszkaniec Sulejówka miał przy sobie prawie 150 gramów mefedronu!

Prawie 150 gramów mefedronu zabezpieczyli mińscy kryminalni u jednego z mieszkańców Sulejówka. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowej. Prokurator objął 24 – latka policyjnym dozorem. Na początku marca, mińscy kryminalni uzyskali informację, że w okolicach dworca kolejowego w Sulejówku przebywa mężczyzna, który może posiadać przy sobie substancje zabronione. Funkcjonariusze posiadali rysopis tej osoby. Pojechali więc w ten rejon aby potwierdzić uzyskaną wiedzę.

Podczas podjętych na miejscu czynności operacyjnych, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Podjęli wobec niego interwencję, w czasie której ujawnili w odzieży biały proszek. Mężczyzną okazał się 24 – letni mieszkaniec Sulejówka. Kryminalni zatrzymali podejrzanego do wyjaśnienia.

Funkcjonariusze mieli podejrzenie, że w mieszkaniu zatrzymanego mogą być jeszcze przechowywane środki prawem zabronione. Chcieli potwierdzić swoje przypuszczenia dlatego przeprowadzili przeszukanie, podczas którego w jednym z pomieszczeń, w szafie ubraniowej odnaleźli ponad 130 gram białego proszku.

Ujawnione środki zostały zabezpieczone, a następnie poddane badaniu testerem narkotykowym, który wykazał, że mamy do czynienia z substancja psychoaktywną – mefedronem.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. 24 – latek przyznał się do zarzucanego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Postępowanie jest w toku. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

mz

Źródło: KPP w Mińsku Mazowieckim

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments